Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, ach táááák, na tu omalovanku... ale ak si dobre všimnete, taaaak tam treba použiť aj jednu farebnú pastelku.... ((:
lost nieeeeeee, tie prvé sa mi nepačia, ale tie druhé su genialne, raz ked vyrastiem, tak také chcem mať ((-:
a dlllžka vlasov, hm, ťažko to vygúgliť :D
asi niečo takéto... možno o trošku kratšie (:
2.bp.blogspot.com
www.kankan.sk

[zruseny1]

ojka, ved na malovanie toho bielocierneho obrazku ju pouzil :D
no ja si ich tiez fenujem len obcas, ofinu si musim vzdy vyfukat, aby nabrala ten spravny tvar :DD

ojka

už mi aj kamratky, alebo sestry doma hovoria, že keď chodím "na strapato" (rozumej rozpustené vlasy - neforemne neučesané :D) a to ja dosť často , že vyzerám jak lesná víla alebo morská panna, že už mi len ten chvost chýba :D jakú len srandu si oni zo mňa robia, no odopriem im takú radosť? :D

ojka

inko, teda to bol taký strih, že "alá postupka" :D
martin, ja mám doma tiež takú pastelôčku... a na čo si ju využil? (:

ojka

inko, ja už od mala mám také dlhé vlasy....
viem, že na zakladke, stredej a v prváku na výške som sa dala tak ostrihať, že som ich mala po lopatky, no a oni rastú a rastú a rastú... ale asi by im znova trebalo nožničky... (-:O
lost, vygúgli mi tie vlasy z Kruhu, lebo ja to nevidela (-:O
ja si vlasy inak nefenujem, možno tak raz za pol roka... je to zdlhavé a aj tak to škodí vlasom (;

martinmlm

:-) pri zbierke pre zrakovo postihnutých rozdávali také biele ceruzky. A ja som nevedel že načo mi bude. "HA" teraz už viem.