Panna+panic:)

Príspevok v téme: Panna+panic:)
zvedaveziena

Ahojte, chcela by som sa spýtať, aký máte názor na sex panna+panic?:)Lubime sa, takze aj ked napisete negativne veci, neovplyvni ma to..A boli pri tom aj muža niečo?Ked je to prvykrat? A ešte musi mať žena vlhke ruky, či nie, ked to robí mužovi? Nebude to chlapa bolieť, ked je to len "nasucho"?

aluska

ainka mas pravdu, rovnako trapne :)aj ja som to zazila a som rada ze s panicom a bolo nam fakt rovnako trapne :))to ma zachranilo, ze som neni horsia jak on...to by som asi mala vacsie obavy

Ainka

panna plus panic je fajn kombinacia..aspon sa obaja budete citit rovnako trapne..:D...ale nie, aj ja som to zazila a bolo to v pohode...a neboj nic, jeho to boliet nebude..a vlhke ruky??..no skor aby jeho nastroj bol vlhky...zapoj do toho sliny...tie su ten idealny lubrikant!!

akinom007

My sme to tiez robili v kombinacia panna+panic. Bolo to pekne, nic ma nebolelo, ani len troksu ani som nekrvacala. Ziadne lubrikant sme nepotrebovali lebo sme mali dostatocne dlhu predohru hadam aj hodinu:) a bola som riadne mokra a on bol tiez riadne vzruseny nebolo treba ani s nim nic robit:) a sme spolu 8-my rok , 19.11. to bude 8r...

zdenulka

ale nejde ti len o sex nie?ale o lasku?takze sice to trosku dlhsie trva kym sa naucite ale myslim ze to stoji za to..

zvedaveziena

Zdenulka, mesiac aj nejaké 2 týždne, ale poznáme sa už dlllho:)Hej, všetko sa učiť postupne spolu, ale keď ani jeden neviem čo a ako...podľa mňa to nie je najlepšie..

zdenulka

ahoj,kolko spolu chodite?my s priatelom sme boli tiez panna a panic..a teraz sme uz spolu skoro 2 roky..je to super ze sa vsetko ucime spolu a tak je to fajn..

alllaaaaa

sorry nap. som ze nieste spolu dlho ale nemyslela som to tak ale ze tak ze s milostnym zivotom ste na zaciatku:-)a este ohladom jezka:-)TO TI VERIM ZE KAZDY DEN NIEJE DOBRE SA HOLIT...NAPR ZALEZI TO AJ OD CHLAPA MOJMU SA JEZKO PACI A VZRUSUJE HO TO:-)