Zachripnuty hlas

Príspevok v téme: Zachripnuty hlas
tonka33

Moj syn ma 3,5 roka a ma stale tu istu chorobu.Ked sa hra, vyska a krici( nemozeme tomu zabranit), potom zachripne a uz to ide. V noci sa dusi a kasle.Davame mu kalcium,mucosin...Potom dostane sople a chory je dva tyzdne.Vsetko sa toci dookola.Skolka 2 tyzdne, chory 2 tyzdne. Uz sme z toho zufali.Teraz sme ho dali na 60dni do imunitneho ustavu, tam dychaju do pristroja, davaju im kvapky do nosa, maju tam rozne cvicenia,ale aj tak mu to nepomaha.Poradte mi nieco.Dakujem

gy

Ja by som mu už žiadne lieky nedávala.Skús homeopatiká,Stoda sirup,Homeovox na zachrípnutý hlas,chutí výborne a predsa to nie sú lieky.A Oscillocokum každý deň ráno a večer jedna celá tobolka.Podla mňa pomali ale isto ho to preide.Alebo možeš skúsiť na dlhodobé užívanie aj Gelsemium na zvíšenie imunity.Prajem skoré vyliečenie

syma

detská lekárka, by mala jednoznačne určiť príčinu kašľa, ale moja detská lekárka vždy suchý kašeľ tlmí stoptussinom, mne sa to skôr javí ako laryngitída, skús na to spýtať vašej detskej lekárky a pozri si ešte tému laryngitída www.zdravie.sk tam sme trošku tieto stavy rozoberali :)

tonka33

Od zaciatku ma taky suchy kasel, ze sa mu aj tazko dycha a ked kasle, tak aj place, ze ma tam kamen, proste ho to dusi. Potom, ked pridu hlieny, tak kasle uz lepsie.