Stve ma,ze nie som jej prvy

Príspevok v téme: Stve ma,ze nie som jej prvy
DRUHY

Moja priatelka chodila predo mnou iba s jednym chlapcom s ktorym sa aj prvykrat milovala. Viem ,ze snivala o tom,ze s nim bude navzdy,ale on ju nechal a ona to brala dost tazko. Po asi roku sa dala dokopy so mnou a sme uz spolu rok. Viem,ze ma velmi lubi ,ale viem,ze nieco citi aj k nemu. Neviem preco,ale mna to trapi,ze ja nie som jej prvy, pokial by to bolo dievca s ktorym sa chcem vyspat tak by to bolo ok.Ale ja s nou chcem zit a neviem ci sa s tym budem vediet vyrovnat. Navyse,ked aj dva roky po rozchode je s nim stale v kontakte. Ked sa s nou chce rozpravat on tak ona je hned ochotna,ale ked nema naladu on tak sa s nou nebavi a ju to stve. Myslite si ,ze ho stale miluje,koli tomu,ze bol jej prvy? A preco mi potom hovori,ze chce byt so mnou?Stve ma to,ze sa s nim bavi. Ma to vobec zmysel byt s nou, aj ked ju lubim,ale neviem,ci ho niekedy pusti z hlavy?

peto88

Druhy ja som mal tiez taky isty problem s frajerkou,ze mi vadilo,ze mala predomnou chlapcov,dokonca troch ,mal som ju rad,ale nemohol som sa s tym zmierit,s tym sa nezmieris nikdy.Nevedel som si predstavit,ze by som s nou mal byt aj napriek tomu cely zivot a ako tu napisal Giovanni,nevedl som si predstavit,zeby bola matkou mojich deti. Jahoda11 napisala pravdu,ak chces pannu ,najdi si pannu.S takym niecim sa neda zmierit,to viem podla seba.Ja som jej daval najavo ako mi to vadi,ale uz s tym nikto nemohol nic robit,tak sme sa rozisli.Nejaky cas ma to mrzelo,chybala mi,ale po case som na nu zabudol.asi o rok sa to stalo,nasiel som si pannu a to bolo to,co som vzdy chcel.Chodime spolu uz druhy rok a sme obaja stastni.
Pamataj na to,ze dievca nikdy nezabudne na svojho prveho

alzbee

pipo9876: a ty si bol panic, ked mas take naroky na priatelku, ze aby bola panna ? ako fakt nie som ziadna feministka a ani nic podobne, ale vazne ma vie nahnevat, ked pre mnohych chalanov baba, ktora uz mala sex.priatela bola akoby necista..akoze o com to je ?! chalan si moze pretiahnut kolko bab chce, ale baba si nemoze uzit ? ( sorry pipo, ak sa ta to netyka a vstupoval si aj TY do vztahu ako panic )...

pipo9876

Ja mam tiez podobny problem, ja by som nedokazal mat nejaku ktora sa predtym milovala s niekym inym, mne by sa to hnusilo a stale by som to mal pred ocami, neviem ci by sa mi nanej dokazal postavit, tak som si nasiel taku ktora splna moje poziadavky a sme uz dlho spolu.

a skus jej povedat ty, alebo jej byvali petoze ziarlis a nechces aby sa s nim stretavala. nech si vyberie medzi tebou alebo nim. a potom uvidis aka je naozaj

dobra vila

Denz, moj nick by ma vystihoval, keby som sa volala "dobra, ale velkohuba vila" :D :D :D.
P.S: ja mam rada tu tvoju ustipacnost, len pozor, kedy ju pouzijes, niektorych jednotlivcov sa to moze dotknut :-P. Ale ci je na mieste a ci nie, mas danost pisat strasne trefne. Mal by si napisat nieco typu catcher in the rye :D

dobra vila

V podstate suhlasim s Denzom.
Niekde som to spominala uz tiez, ze nevidim na tom nic zle, ked su v kontakte rozijdene pariky. Mne to pride uplne az zvlastne, dokonca az sproste (hned vysvetlim), ked sa dvaja, ktori zili intimne spolu, lubili sa, rozidu v zlom a ani slovko si viac nepovedia. PRECO?!
To ked si pokecas s byvalym/byvalou, neznamena hned to, ze nieco medzi vami opat je. Preboha... podla seba, sudim teba?!!!
Ak sa vsak rozijdete kvoli niecomu ozaj konfliktnemu, tak jasne, to sem nepocitam.
Ja som doteraz so svojim prvym priatelom, cize nemam co riesit s byvalymi, ale keby sme sa raz rozisli, neviem si predstavit, ze by sme sa finito odcudzili, nepokecali aspon pri nahodnom stretnuti v meste, ci aspon raz za uhorsky rok neprehodili sms-ky. Co je na tom zleho? Aj keby som ho uz nelubila, aj tak, ked sme sa rozisli v dobrom, preco nie? Je to fajn clovek, a budem na neho potom pozerat uz len ako na kamarata, ktoremu viem, ze mozem doverovat.
Moj priatel mal predo mnou vztah a nikdy som mu nevycitala, ze "nedaj si ju do priatelov" a "neodpis jej na odkaz" atd. viem co od neho mozem cakat, a viem, ze ma tolko mozgu, ze by nechcel prist o taku babu ako som ja :P.
Vztah sa sklada na dovere... A ked sa prekracuju hranice, zistite.
Druhy, u teba mi v hlave vrta akurat to, ze pises, ze ked na nu nema cas, tak sa nastve. To mi pride zvlastne, akoby sa na neho ozaj este stale nadvazovala, ale podla mna to uz nie je laska, iba naklonnost. Takisto by sa nadvazovala na teba, keby si to s nou ukoncil, ver mi. Ale najlepsie by bolo, keby si sa jej to narovinu takto spytal, ako tu nas. Ona ti to vie vysvetlit najlepsie. Ste predsa par, tak komunikujte!! Najma o takychto veciach! Pytas sa, ci to ma zmysel? Ty uz o takomto uvazujes a pytas rady od cudzich? Prv sa spytaj jej... jej reakcie je podstatna. Drzim palceky.

letnicka

"Neviem preco,ale mna to trapi,ze ja nie som jej prvy, pokial by to bolo dievca s ktorym sa chcem vyspat tak by to bolo ok.Ale ja s nou chcem zit a neviem ci sa s tym budem vediet vyrovnat"

- podľa tohoto súdim že ona tvoja prvá nie je alebo sa mýlim? JEJ nevadí že nie je prvá?
- keď si si s ňou začal vedel si že mala priateľa pred tebou? asi áno! tak prečo si potom do toho išiel keď ti to tak vadí?
- inak riešiš to ako keby mala pred tebou 100 chlapov (čo je mimochodom len a len jej vec) alebo si čakal že bude sedieť v kúte s prstom v nose kým jej nezaklopeš na dvere práve Ty. Ve´d každý v živote stretneme kopu ľudí a myslím že každý bol aj viac krát zamilovaný (ty nie?)

regyna

Giovanni....v tom prípade dúfam, že aj ty si ešte panic, lebo ak to požaduješ od nej a aj ona má právo to požadovať od teba

DRUHY...si to poriadne vydiskutujte, lebo to, že sa kvôli tomu budeš zožierať ani jednému z vás neprospeje