kyretaz a tabletky proti bolesti

Aniela

Ahojte
Ja som prave 12 hodin po kyretazi (potrat v 8.tt) a zacala som mat bolesti. Klinika tetrao Kosice. Kyzeraz nebolela, ani krv len priamo po opke par kvapiek. Myslim ze bolesti by nemali byt sprievodnym javom dobre urobenej kyret... uz som druhy krat a prvy krat tiez bezbolesti po ukone.
Doktorka mi hned po zakroku povedala, ze jej nevysiel, robi sa totiz naslepo. Urobila mi ultrazvuk ale nevidela presne ci tam nieco zostalo ale nevedela to s urcitostou vylucit. Nasadila mi teda protizapalove sirokospektralne atb Axetine. Stihla som uzit zatial dve tablety a 12 h po zakroku som sa zobudila na krce a stahovanie (bolest aj panvy, criev,vajecnikov, cela oblast) zvysena teplota. Ziadna krv. Rano idem zasa za Dr. objednala ma 5 dni po sebe na injekcie do zadku aby som zacala vyplavovat krvou ak tam nieco zostalo. Najlepsie je byt pod dohladom lekara aj ked mate hociaky pocit ze to utlmite liekom, nemusel sa kyret podarit a urcite treba ist do dvoch tyzdnov na ultrazvuk .. nechceme predsa aby sa nam to zle zrastlo a netreba nic podcenit..drzte sa

mayak82

nie, nedali mi ziaden recept, ani odporucanie. noc som nejako prezila s 2 paralenmi naraz. dnes rano som si dala tiez. bolesti su vacsie nez pri menzese, ani neviem chodit. ved uvidim, mozno to dnes povoli. inak budem musiet bezat k lekarovi.

Monika1984

urcite mozes ale nie ibalgin ten zvysuje krvacavost. asi mas velke bolesti, vsak? mne v nemocnii nieco pichli od bolesti, potom uz bolo do vecera pokoj bezbolestne, na druhe rano mierne bolesti to som si dala nurofen. potom dalsie dni nic a po tyzdni zacali znova mierne bolesti

hmmmmmmmmm

ibuprofen mozno nie hned za cerstva-moze zvysit pravdepodobnost krvacania,ako acylpyrin, i ked v pripade ibupr.je to nizsie .do 48 hodin po opke nie.mali ti dat recept.novalgin je dobry.paracetamol je dost slaby.ako ze ti nedali nic?

datelinka

samozrejme ze mozes uzivat analgetika v beznych davkach a casovych odstupoch. tie bolesti vsak nie su celkom normalne v takej intenzite. su vacsie ako bezne menstruacne bolesti? ak by si mala silne, alebo dlhotrvajuce krvacanie, alebo intenzivne bolesti, obrat sa na lekara, mal by ti urobit kontrolny ultrazvuk, ci bola maternica naozaj dobre vycistena.

Neska

Lekar ti nepovedal o tom, ako miernit pripadne bolesti? Jasne, ja by som odporucala klasicky ibuprofen, nie na prazdny zaludok.