Aký je najlepší pánsky holiaci strojček?

Príspevok v téme: Aký je najlepší pánsky holiaci strojček?
farfalla

ahojte, ženy i muži, poradte mi, aký je najlepší holiaci strojček PRE MUŽOV, ten elektický myslím. Čaká nás výročie a moj manžel nie je s ničím spokojný, ešte nikdy nepoužíval elek. hol. strojček a premýšľa že začne. Chcem mu dať niečo kvalitné, poradte mi s čím máte skúsenosti. Mimochodom, sme mladí ešte dvadsiatnici takže žiadne starecké fúzy :)))

faidra

priatel vzdy odmietal strojceky, lebo ma velmi huste chlpky a nemal dobre skusenosti, tak pouzival stale len obycajnu ziletku, odkedy som mu kupila braun cruzer, ziletku som odvtedy nevidela, je spokojny, moze sa holit nahladko, alebo aj nechat jemne strnisko, skoncili problemy s podrazdenou pokozkou, ozaj mozem len odporucat!

majkyman

Baby.kupte braun serie 7.typ 760 cc a bude vas nosit na rukach.necakal som take jemne a nedrazdive oholenie
Proste bomba!!philips s frezkami sa nechyta.

Richard Vacu

Dobrý deň. Ja som sa prave teras začal holiť, no a všeci my vravia že sa mam holiť strojčekom. No a ja som si povedal ok vyskusam. Ziletku som sa raz oholil, a nemal som probleeem s tím ale kupil som si len taku jednorazovu no ale nemam problem!
No a aky holiaci strojček by som ma vyskušat

katkulienka

ak ma naozaj citlivu pokozku a rad sa holi na mokro, tak neodporucam planzetove holiace strojceky, ale diskove trojhlave s vykyvnou hlavou zn. Philips su drahe (od 4500 SK a vyssie, ale nie su do siete - pohodlnost a takmer nedrazdia pokozku - vynikajuce!!