Vred na ohambi

Príspevok v téme: Vred na ohambi
Eviku777

Urobil sa mi vred na ohambi vcera som ho objavila, dnes do rana sa este zvacsil a je dost bolestivy. Mam ho tam ..proste som vyholena na pasik a jak tne pasik konci a zacinaju pysky ohambia tam je:( z coho to moze byt? Zmizne to same? Co by pomohlo dat si na to?
Len mi prosim vas nepiste ze to je pohlavna choroba , lebo mam jedneho sexualneho partnera 7 rokov, posledne 2 roky sme ANI RAZ NESEXOVALI BEZ KONDOMU.

RNG

Na kozi su tisice mikrobov cely cas , ale neposkodena koza ich donutra do tela nepusti. Ked sa holis, vzdy sa ti mozu vytvorit mensie ranky, ktorymi sa najma stafylokoky dostanu do tela a zacne hnisanie.
Holenie nie je najlepsi napad, najma na tak citlivom mieste. Ked sa uz holis, musis si to pred tym a po velmi dobre vydezinfikovat(roztok GSE koloidna strieborna voda a ine.
Odporucam pouzivat aj krem s obsahom GSE(namiesas si sam) alebo este lepsie kokosovy olej s GSE.
10 kvapiek GSE na deci oleja, nanasat na mokru pokozku.
Rozne modne napady idu casto proti prirode a zdraviu.
Na dobry domaci vyzivny a ochranny krem pozri cez Google.sk uvedenim rng, prirodna kozmetika.

jurgen

cawte mam taky probleem po oholeni vpodpazusi sa mi vyhodili vyrazky a v strede mi vznikol velky pravdepodobne vred...vie mi niekto poradit ako sa toho zbavit za kratky cas mimo lekara..dakujem

paba

ak ta to boli, radsej by som preventivne zasla k lekarovi (obvodny/kozny/resp chirurg). stalo sa mi nieco podobne, ale myslela som si, ze to nie je nic vazne, ze sa to same zlepsi, ale zrazu to chytilo rychly spad, museli mi to rezat a drenovat. bol to pritom iba zapaleny korienok chlpku po holeni...
po tychto skusenostiach odporucam ist k lekarovi hned, ak ta ta vyrazka na dotyk velmi boli. radsej, nech ti doktor povie, ze to nic nie je, ako to zanedbat a prist neskoro.

meggy10

ja som to mala asi take pol centimetrove aj mna to velmi bolelo na dotyk nestresuj a chod do lekara on ti nato povie viac a tak napis

eviku777

meggy je mi janse ze sama to skusat nebudem vytlacat. ale na dotyk ma to tak strasne boli ze neviem ze pochybujem ze by ma prepischnutie ihlou nebolelo