tráva...

Príspevok v téme: tráva...
srnka252

Ahojte, chcela by som sa opýtať a dozvedieť nejaké to info o húlení trávy. Som si istá že vela ludí s tým má skúsenosti, dobré či zlé, len chcem vedieť aké to má príznaky, ako to pôsobí a či sa dá na druhom človeku spozorovať že je zhúlený a ak hej tak ako.... A ovplyvňuje to nejako zdravie? škodí to?, lebo som počula že niektoré ani nie sú škodlivé... ďakujem

pladžes

U každého to môže byť iné. Akurát dnes sme v triede robili prieskum kto mal s tým skúsenosti.Vyšlo že z 27 neskúšali len dvaja. Asi 5 ozaj aktívne húlia a taký 15 výnimočne.Sme najlepšia trieda na škole, polovica triedy ma známky s priemerom maxímálne 2. Nemáme žiadne problémy nič.Takže myslím že všetko v pohode

levicaaaaa

ja neviem o čom hovoríš... mi nájdi jedno pozitívum napríklad na užívaní heroínu...

/na marihuanu sa radšej ani nepýtam, lebo zástancovia si tých dôvodov vždy nájdu XY/...

áno, v tom máš pravdu, veci nie sú len čierne alebo biele... ale drogy sú proste zlé, užívanie drog je nebezpečné z akéhokoľvek hľadiska, a vôbec touto informáciou a týmto názorom nezavádzam a neklamem mladých ľudí... jednoducho je to tak, a tento fakt nezmeníš, povie ti to každý lekár, psychoterapeut pracujúci s drogovo závislými,...

doubledog

kazdy clovek vie, ze VSETKY veci maju aj pozitiva aj negativa a zalezi od ich vzajomneho pomeru
a tvrdit, ze niektore veci pozitiva nemaju je zamerne klamanie ludi, ktore sa lahko vypomsti stratou dovery

ano, drogy su nebezpecne, ale treba o nich informovat pravdivo

levicaaaaa

doubledog: ...nie, drogy, ktoré sa u nás bežne užívajú a sú takto bežne prístupné nemajú absolútne žiadne pozitíva a normálny mladý človek sa tomu nebude smiať, pretože vie, že drogy sú nebezpečné... nebudem ti tu rozpisovať o rizikách, pretože vôbec nepochybujem o tom, že ich poznáš, a preto sa mi zdá choré obhajovať drogy .
Ešte aj Miška Paštéková za naších detských čias spievala: "...a nikdy nezober drogu." a má to niečo do seba.
ale veď, každý si je strojcom svojho šťastia a experimentovanie s drogami ešte NIKOMU neprinieslo nič pozitívne a nikomu sa ešte ani raz nevyplatilo.

No a netreba zabúdať samozrejme na to, že je to trestný čin /prechovávanie, predávanie, atĎ/...

doubledog

levicaa, a ty si uvedomujes, co pises?

ked napises velkymi pismenami droga, to si akoze nieco povedala?
droga ako kazda ina?
drogy nemaju pozitiva?
jedine co o droge vies, ze sposobi zavislost?

necuduj sa, ze ked su rozsirene taketo informacie, ze sa im mladi ludia smeju

ti predsa dobre vidia, ze drogy su rozne, ze maju aj pozitiva, ze zavislost je dost neurcity a vseobecny pojem...

a potom maju sklony k opacnym extremom, drogy povazovat za lepsie nez su

levicaaaaa

ľudia, uvedomujete si vôbec, o čom sa tu bavíte?
Marihuana je DROGA ako každá iná... DROGA nemá nikdy žiadne pozitívum. Marihuana je návyková, a možno nie taká škodlivá ako nikotín, ale je to návyková, psychotropná látka spôsobujúca závislosť.
Už samotný alkohol a nikotínové cigarety sa považujú za vstupnú bránu k závislostiam aj od tvrdých drog. Čo potom marihuana?

A navyše, je to trestné...ale to dobre všetci viete...

kitana

Ovecka bola som a poviem ti, ze v tom momente som nevedela ani cislo na zachranku a ani som na nu nevedela hovorit slovensky.....okolo nej stalo asi 6cernochov a kukali na nu jak na zjavenie...ale chvalabohu dopadlo to fajn....:o)))

alzbee

No ja som si dala v Holandsku light spacecake a bolo to moje prve a aj posledne zhulenie :D :D vobec sa mi nepacil ten stav...citila som sa ako kozmonaut, mala som uplne pocit, ze lietam na posteli, na zemi som videla skrcenu postavu a pri tam bol len moj hodeny kabat, pri stromoch som videla male postavicky sediet, ked som s kamosom chcela hrat basketbal, tak som videla, ze ta lopta uplne pomaly skace...a najhnusnejsi bol ten pcoit, ze mi neskutocne rychlo bilo srdce. Myslela som, ze mi vyskoci z hrude...mala som pocit, ze ten stav hadam ani nikdy neprejde, tak som sa sla vygrcat na WCko a ako som tam tak sedela na zemi, tak som vobec nevedela, kde som a ani dvere som nevedela najst...no fakt hnusne, ale teraz sa uz smejem na tom :D a nelutujem, lebo vzdy som to chcela vyskusat..len asi nebol moc dobry napad sa prvykrat zhulit v Holandsku :D nechcem si ani predstavit, co za stavy by boli z hard kolacika :D a na druhy den som sa citila byt uplne sprosta :D

kitana

Nooo ja som bola v Holandsku 4mesiace, samozrejme skusali sme s kamoskou hulit travu a poviem Vam, nikdy som nevidela nikoho tak odpadnut ako ju....odpadla a lezala mimo, prekrutene oci noo hadam nejakych tych 15minut...strasne som sa zlakla.....ale to bolo iba raz. Ak Vam po fajceni travy pride le, je nutne zjest nieco velmi sladke, alebo vypit sukor s vodou vo vyraznejsom pomere cukru. Vtedy sa ucinok travy uvolnuje. Noo a tiez mam nazor podobny tomu, ze hulenie travy je neskodlivejsie nez alkohol