mätový čaj

black_grin

Jet to sprostosť, môžeš piť koľko chceš mätového čaju, neverte hneď blbým článkom čo píšu zakomplexovaný ľudia.

cholesterol

123456-na cholesterol je lepsi a osvedceny zeleny caj-treba si ale vyberat kvalitne nie lacne cinske, lebo Cina ma kontaminovanu podu tazkymi kovmi..a matovy caj sa neodporuca pit v takom mnozstve-3 litre denne aj ked s prestavkami, zbytocne drazdi zaludok a obsahuje aj ine ucinne latky kde sa neodporuca dlhodobe a nadmerne pitie.tak isto zihlavovy caj.

123456

komu ako... niekto tvrdi,ze ano... kazdopadne... ja ho nepijem kvoli chudnutiu, ale kvoli jeho schopnosti pekne upravit cholesterol... mam to potvrdene aj od mojej mamy...a chuti mi... aj ked najskor chutil ako blato so slamou :D

ale!!! od ziadneho caju nemozes cakat, ze len jeho pitim schudnes!!!

123456

dajte si radsej na to chudnuetie caj pu-erh.... ale nie 4 litre... maximalne 3 hrnceky (hrncek cca 3dcl) a potom este aj ine tekutiny... kava sa napocita... ta odvodnuje....

123456

sa vam nezda, ze to prehanate s tymi tekutinami????? 4 litre na den? no mozno keby som bola chora, mala hnacku alebo vracala a tym padom sa odvodnovala, tak vtedy by som mozno mohla tolko vody popit... alebo vo velkom teple... ale normalne nie!!!... je to vela... ale ked mas 120 kil tak je to asi v poriadku... clovek by mal denne vipit tolko:

0,04 x vaha v kilach = mnozstvo tekutin v litroch na den!!!

vacsie mnozstva zbytocne zatazuju oblicky....

domik

fii ha tak ja som ho dnes vypila asi styri litre... :)teda osem sackov..dufam,ze mi to neublizu, uz sa budem obmedzovat