HAK MERCILON

basenka

Inak mam dost s tych lekarni. V tej istej stali Mercilon na 1 mes. 225 a o tri tyzdne 286!!! Je to normalne??? Ked si to strojnasobite, vyjde vam o 200 korun viac, cize skoro jedno balenie.

elfka

je to strasne individualne, ale ja som ho brala 2roky a nemala som ziadny problem. vysadila som ho a meskala mi menstruacia a zhorsila plet tak mi doktor predpisal diane 35 na 6mesiacov. uvidim co to bude robit, malo by to pomoct na plet a po tyx 6 mesiacoch kludne prejdem naspat na mercilon. ani som pri nom nepribrala ani sa mi neznizila chut na sex.. takze ja som s nim bola velmi spokojna. a ako som uz pisala pravdepodobne sa k nemu aj vratim. teraz len dufam, ze pri tej diane 35 nebudem mat nejake problemy..

asti

mercilon na tri mesiace stoji okolo 700sk..kamka dostala za 677, ja za 725..asi zavisi od lekarne..
a je to fakt svinstvo..ale berem, sice mam cukrovku, ale lekarka mi to nezakazala, tak radsej,nemozem len tak otehotniet.

dee2

uzivala som mercilon. HAK je svinstvo. len malo doktorov ti to povie otvorene. keby som mohla vratit cas, urcite by som HAK nebrala. ak ma zena opakovane zapaly a pod. moze HAK len prispievat k zlemu. napr. aj u zien, ktore mali v rodine cukrovku alebo u alergiciek. len sa o tom nehovori. vies ono to nie je len o pribrati. davas telu hormony, aj prostredie v posve sa meni. pri styku mozes byt sucha-znizuju apetit.

asti

evicka, vsetky HAK su svinstvo ked uz sa bavime o tom :) inak, úcinok je myslim tiez tak ako pri inych druhoch HAK..nic nie je 100%-ne ale verime :)

evicka

Ahojte, dakujem ze ste sa mi ozvali. Chcela by som vediet, ci ste nezaznamenali nejake strasne vedlajsie ucinky. Pocula som od niektorych, ze je to strasne svinstvo. A co si myslite o ochrannej schopnosti...

asti

ahoj , ja aj moja kamaratka mame mercilon, citime sa po nom fajn..nepribrali sme.ona ho zacala uzivat pred asi 5 rokmi lebo mala velke bolesti pocas kramov, ja kvoli cystam na vajecnikoch.Neviem co konkretne Ta zaujima..