TEPLOTA U BABATKA...

janka24

Treba davat čipky-panadol, mexalen, ak do 2 hodin nezaberu a teplota neklesne pod 38 dava sa Nurofen a ak neklesne stale davaju sa vlažne obklady na hrud-Obklady vždy zaberu.
Vždy sa strieda panadol a nurofen, čiže po 2 hodinach od panadolu može dostat Nurofen a tak zase od podania panadolu 6-8 hodin znova..a stále to rozpatie...

meggy10

aha no ved uvidime aku bude mat reakciu a stretli sa uz s tymi krcmi? kupila som dnes malemu teplomer digitalny znacka je canpol babies a merala som si s nim teplotu a ukazalo mi ze 35.5 to je inac v poho? lebo mame aj doma digitalny teplomer a tie ukazuju iba 34 a 35 je to v pohode?

meggy10

jajka a tie na siroko plienky mu mam tiez vtedy davat? to kolko dni take stavy bude z toho mat? teraz 8 bude mat 3 mesiace ale pojdem s nim az o tsyzden neskor

jajka001

ano, u nas to bolo tiez presne tak. ale to bola len chvilka, par minut, potom uz ok. ten obklad, mala som so sebou dve vreckovky tesne pred tym namocene v studenej vode, nie mokre, vyzmykane, ihned prilozit a nechat prilozene, potom pravidelne menit ked je uz tepla. ked to das hned, zamedzis aj opuchu.