TEPLOTA U BABATKA...

elle

No ja som si dala odlozit toto ockovanie az kym maly nemal sest aj pol mesiaca. Pred tyzdnom dostal do pravej nohy, nebolelo ho to, ani opuchy nemal, no vecer mal horucky 38,7, dali sme paralen 100 pre deti do zadocku, zabral, na druhy den mal zvysenu teplotu tiez. Chudacik bol taky mrzuty, ani spat nemohol poriadne. Vcera dostal vakcinu do druhej nohy, v noci mal tiez teploty 37,8, velmi kaslal, aj dnes este ma. Meriam digitalnym teplomerom do zadocku, odratam 5 stupnov, pretoze v zadocku je vyssia teplota. Maly je cudny, vzdy mal dobru naladu bol vysmiaty, teraz je zmeneny. Vycitam si to :((

janka24

ale chcela som zdoraznit že nie studena, kvoli srdiečku , ale zabal sa dat musi, tiež nedavam...ako som spomínala namočim detom ruky, alebo sestru som osprchovala ked bola mala..tiež len vlažna a slabo uplne ...a v niektorých pripadoch sa praveže nesmie davat na končatiny, ale na hrud...

jajka001_

ja som sa vyhybala zabalom, radsej som maleho osprchovala vlaznou vodou ked bolo treba. zabaly sme robili len raz, ked bol chory a mal strasne vysoku teplotu a uz isiel do krcov. to sme ho zabalili celeho. len ruky a nohy by nestacili. aj mne mama tak robila zabaly. do studenej mokrej plachty na hole telo a zabalit do suchych uterakov a prikryt. nastastie stacilo dvakrat.brrr

janka24

DENZ..napisala som vlažny obklad nie studeny..pretože je tam to male srdiečko..mne sa deti člapu v umyvadle aj o polnoci, ked maju teploti a nidky to nie je studena iba vlažna voda, práve kvoli tomu aby srdce nezareagovalo zle...
a jasne hrud...može