výtok

jaja

to xio
skus napisat svoju otazku do temy "Gyn.vys.-co vadi-co by ste chceli..." tam odpoveda doc a odpovie kazdemu.odpoveda az vecer a nie kazdy den,ale ved to si odledujes.

xio

nikto mi zatiaľ neodpovedal, tak skúsim posunúť túto tému vyššie, lebo ked sa dnes ľudia rozpíšu, budem mať malú šancu, že mi niekto odpovie, téma sa posunie na dalšie strany.

xio

Dobrý večer!ak mi viete niekto poradiť prosím napíšte. mám 50 rokov, odjakživa nepravidelný menzes, a posledné 2 týždne hustý tmavohnedý zapáchajúci výtok. bola som na gyn. vyš., lekárka mi povedala, že tam je ten výtok, no zatiaľ ma ešte nechcela poslať na výškrab, inak vraj všetko v poriadku.
v pondelok pôjdem na sono maternice a mám dosť veľký strach že mi zistia niečo zlé.
ak máte niekto podobnú skúsenosť, prosím napíšte. menopauza, niečo hormonálne alebo infekcia? menzes ešte mám ale nepravidelný.
mám z toho veľký strach, stále na to musím myslieť.

vonkajsiavyziva

ahoj ja mám pre teba rovno odpoved: TangKuei, je to vlastne spojenie byliniek vo forme kapsuliek. Mne to pomohlo a aj mojim klientkám. Ak by si o tom chcela vediet viac, tak sa mi ozvi na e-mail.