bolest praveho vajecnika

Príspevok v téme: bolest praveho vajecnika
ily

uz nejaky cas mavam bolest v oblasti praveho vajecnika, vraj to moze byt aj tym ze sa uvolnuje vajicko ale to by zrejme bola len kratka bolest, ja mam skor pichlavu bolest a to ked uvolnim brucho a chodim, beham a pod. na urcitu dobu my to ,,zmizlo,, ale zasa ma to zacina boliet uz cca tyzden, neviete cim by to este mohlo byt na gynde som s tym este nebola

Polinka

Ahojte.Ja mam tiež podobný problém.Mam pichlavu bolest momentalne v pravej casti podbruška cca vedla bedroveho klbu...Gynekolog mi nasiel cystu ale na lavom vaječniku a z krvi mi zistil?že mam zápal...neviem coho ale uzivam antibiotiká.Poradte ci ta bolest moze byt zo zapalu vajecnika alebo slepák.Mam aj bolest pri stolici a aj castejsie cikám.

Veronix

Ja mám to isté a tiež neviem o čo ide, idem s tým na gyndu ... mala som už asi pred dvoma rokmi cystu na vaječníku a bolelo to podobne, len menej. Tak, uvidím

figurkami

ja mam zrejme to iste, zajtra s tym idem k lekarovi, neviete ako a co vsetko sa vysetruje? robia sa aj nejake odbery a ultrazvuk?

wejka

ja mam ten isty pripad strastne to picha na pravej strane a slepak to isto nie je pretoze to je uplne ina bolest musi to byt vajecnik ale pravdu povediac ani ja som este na gynde nebola

ily

slepak to nebude lebo je to presne na urovni bedrovej kosti takze na slepak nizko a nie su to nejake extra bolesti niekedy to zaboli dost ale len miestami ale nejakymi kolikoznymi bolestami sa to neda nazvat

jajkafr

ily
na pravej strane nemusí bolieť vždy len vaječník. Keďže je to pichľavá bolesť ide pravdepodobne o zápal... mala by si navštíviť lekára. Môže ísť aj o zápal slepého čreva, cystu na vaječníku, alebo zápal vaječníka.