dámsky časopis Rebecca

Príspevok v téme: dámsky časopis Rebecca
levicaaaaa

Ahojte... na novembrovom čísle tohto ženského časopisu je napísané "POSLEDNÉ VYDANIE". tiež sú vnútri už neni žiadne súťaže, proste vyzerá to tak, že Rebecca už nebude vychádzať. No v editoriále ani zmienka o tom, ani nikde...

neviete náhodou, či tento časopis nebude vychádzať pod iným názvom,a lebo prečo ho rušia, ako ho rušia? fakt rada som si kupovala tento mesačník...

levicaaaaa

lella: ako , že tam bude príloha rebecca? nerozumiem...

a tá madam eva , to musí byť zase niečo také o ničom ako eva a emma a podobne... ja si to nebudem kupovať, ale za rebeccou je mi smutno...

lella

je mi z toho smutno. to čo je dobré, tak to zrušia. tešila som sa každý mesiac kedy už vyjde nové číslo. pýtala som sa na všetkých stánkoch, ale nikto mi nevedel nič povedať. každý ešte čaká, že príde. vôbec ma neláka si kúpiť ten nový časopis madam eva, aj keď tam bude príloha rebecca.

sklamanna

Wouu, som prekvapena co tu pisete. Tento casopis som si kupovala pravidelne, kazdy mesiac od jeho vzniku a o tomto som nevedela. Normalne mi bude chybat.

naninka

Tak dufam, ze novy casopis si ponecha skvely obsah a hlavne cenu. Lebo mam taky pocit, ze uz len ten nazov naznacuje, ze to bude opat nejaka 2 eurova zalezitost, plna mody a reklam. Skoda, aj ja som ten casak kupovala rada.