prekliatie zvane ppp....znovu som zlyhala

Príspevok v téme: prekliatie zvane ppp....znovu som zlyhala
zivot na ..

znovu to prislo a ja so to nezvladla , je tu niekto s kym sa da pokecat ?, chcem z toho von , viem ze to len tak nejde je to ako kazda jedna zavislost , ked je potom clovek si povie ze od zajtra zacina od nuly no na druhy den je to znovu o tom istom , keby sa tak dala vymazat pamaät , zabudnut na to aky je to pocit bez ohladu na nasledky , je to ako ked zavisly potrebuje svoju davku dostane ju a pride krasny pocit uspokojenia , lenze zivot o tomto nieje , uz sami tisnu znovu slzy do oci , na sebe mi uz nezalezi ja chcem prestat trapit ludi okolo mna , tak uz dost filozofickych uvah , ma niektora zaujem o tom pokecat , ????????pls potrebujem to silno

emka13

ahojte baby, ja mam taky problem, že svoju depresiu zajedám..... a potom mám hrozne výčitky z jedla... a to ani nemusím zjesť niečo ťažké alebo nezdravé..... proste mám obavy z jedenia, ale celkovo som začala rozmyšlať o jedle stále dokola, stále som hladná, stále by som dačo jedla, ked sa najem málo mi nestačí, ked si dám viac výčitky.... nevraciam, iba depka strašnááá... a to sa prejedám zdravými jedlami podotýkam, ovocím, cerealnym pečivom, poprípade za tym nejaka musli alebo niečo zdravo sladké a aj tak výčitky.... čo mám robiť ako sa vrátiť k normalnemu vzťahu k jedlu?? ako ho nemám brať ako najdôležitejšiu vec kvôli ktorej ráno stanem z postele????? :-(

uzvonzppp

Ahoj, mozes mi napisat, som z toho von.ale upozornujem, mozno som nebola az tam kde Ty, da sa povedat ze som mala anorexiu (a dufam,ze uz nebudem mat) lahsej varianty :)

monika.....X

drobec=bud rada,ze ti nejde vracat....takto iba priberas,ale keby si sa dostala do toho strasneho kolotoca bulimie,nevedela by si prestat,a nicila by si si zdravie...ako ja=((( uz som s tym chcela velakrat prestat.neda sa.jednoducho je to silnejsie ako ja,uz je to sucast mojho zivota,mojho dna....ale uz nevladzem.nechcem si premrhat zivot...uz dost!!!!bulimia je svina,je ako droga,na ktoru si zavisla...a nevies sa jej vzdat...ale ak si nechceme znicit zdravie a premrhat nase zivoty,musime sa jej postavit a ukazat jej,ze sme silnejsie.

zelda

ahoj, podla mna sa z toho neda dostat uplne.. chcem na to vsetko co som robila zabudnut, ale to sa neda.. stale na to musim mysliet, a chyba mi moj stari zivot ked som na sebe makala..neda sa nemysliet na to vsetko a hlavne na jedlo. obcas myslim ze sa uz zblaznim :( a chcela by som na to zabudnut lebo moja teoria: musim si velmi davat pozor na to co jem, hlavne zdravo a pravidelne, nejest veci ktore spustaju cely kolotoc, vyhybat sa situaciam ktore mi to zhorsuju a kopa dalsich bla bla bla ktore aj tak po par dnoch snazenia znovu porusim.. teda momentalne mam velmi zle obdobie a tak som sa zamotala do celeho zivota ze uz neviem ako dalej

zivot na ..

to som zazivala , ja som sa z any dostala k prejedaniu trpela som to tiez v krcoch prvy rok no potom bohuzial , a teraz mam bulimiu , no nie ani tak zo strachu pred pribratim , no mam pokrutene creva z prehanadiel a vlastne musim teraz kracat zivotom tak , casto v bolestiach krcoch obmedzovani sa v jedle , co uz mala som na vyber , vybrala som si ppp pred zdravim a tu mam tak mi treba , lenze toto mi nepomoze ja chcem radu chcem pokecat s niekym vyliecenym , kym sa nestane este nieco horsie , kym ja neviem nezacnem drogovat a pit z toho alebo co ....lebo som truba schopna somariny robit a kym neumre na to

drobeeec

ja 4 roky trpím prejedaním...ja som ešte nidky nezvracala, neviem to...všetko si pretrpím v hrozných krčoch...aj teraz...hrozne mi je zle, fuuu :-((((

zivot na ..

najradsej by som ale pokecala s holkou ktorej sa podarilo z toho vyhrabat , ak je tu taka bola by som rada keby mi napisala , potrebujem pomoc, sice ju dostavam od priatelov a rodiny , lenze oni zmyslanie pppckarky nikdy neochopi to nepochopy nikto kto sa do toho nenamocil a neokusil

zivot na ..

aj ja , uz je toho tolko vela aj sa o tom bojim hovorit , pochopila som podstaty a priciny no nejako sa cez to nedokazem preniest a je to uz 7 rokov , aj ja taky tak od kedy som objavila ze jedlo moze ist von tak ako prislo ,

drobeeec

ahoooj presne to potrebujem...pokecať...tiež som zlyhala...a v poslednom čase sa to stáva často a mám už depresie :-(