Vyrazky po holeni

Príspevok v téme: Vyrazky po holeni
cassandra

ahoj rada by som keby ste mi poradili co mam robit ked sa chcem holit tam dole, ale vzdy ked sa oholim na mieste narastania novych chlpkov sa mi vyhodia male cervene pupaciky, niekedy hnisajuce...potom ma to stipe a citim sa neprijemne...mate niekto s tymto skusenosti??dakujem za rady ako sa tomu vyhnut...

mikaela

Ako spomenul Luke, hol sa v smere rastu, nikdy nie v proti smere, odkedy sa takto holím, nikdy ma nič nesvrbí ani nemám vyrážky

marCOS

no nevym,,,neni to mozno to iste ale ked ja sa vyholim thak najprv v pohodke ale potom jak zacnu znovu rast thak ma to zacne svrbiet a tiez sa mi urobia thake pupaky,,,ale len thake cervene vyrazky,,,nie hnissave,,ale ked si to neskrabem thak ich nemam,,,ale ked do svrbi jak fras,,ale snazim sa neskrabat a potom tham nemam nic,,,a myslim ze len nejakou mastou to natriet na zjemnenie pokozky zeby tho nebolo thake podrazdene by malo stacit

Luke27

zo začiatku som s tým mal aj ja starosti no to sú už roky, pozri ja idem v smere rastu, síce to nieje obolené úplne na koleno ale to mi stačí. aj tak má tam citlivejšiu pokožku. Potom použijem balzam po holení a troška toaletnej vody(voňavka) kt. sa dá používať aj ako voda po holení