kava ?

Príspevok v téme: kava ?
infrequent

prijemny veterny den :-)
Chcela by som pocut vase nazory.. pripadne rady :-) ak smiem a budete taky dobrí..
Chcem velmi schudnut ..snazim sa ... zmenila som styl svojho zivota ...
Chce sa Vas vsak spytat ci kava je dobra pri chudnuti... mne sa to zda velmi zvlastne... ale kamaratka vravi ze hej... lebo ze ,,prebehne" organizmus....
Myslim kavu s cukrom ... vela mieka alebo smotany...
Moze to byt pravda ???

Dakujem za vsetky prispevky :-)

xax

Pij caje,ale bez cukru a ak chces trosku posladit daj mad!!!
A kava iba ked tak pred posilovanim trosku doda energiu ale niecukruj OK-iba trosku niz.tuc,mlieka!Z vlastnej skusenosti.

Poradca

Káva nie je dobrá na nič a vôbec nie na chudnutie. Tvoju kamarátku káva prebehne???? Tak to má teda riadny problém.

brunusa

kava moze byt-ale urcite bez cukru,mlieka-to co pises ty-to je ako laxativum.pri chudnuti bacha aj na caje-zavodnuju organizmus- pi zeleny caj-cisty-urcite bez cukru.

sewie

ako pre koho,niekomu kava velmi pomaha,napr.tri hodiny po ranajkach by si mal clovek opat rozhybat zaludok a ak nestiha jest tak je dobry nejaky sladky napoj-jeden poharik!ci capuccino,alebo ta kava s cukrom..niekomu priaznivo ovplyvnuje travenie-ma mierne laxacne ucinky,ale niekomu len travenie poskodi a ma opacny ucinok..je to velmi individualne..radsej ten caj...mas na vyber vela druhov co podporuju chudnutie a odburavaju aj cholesterol