Doplnky vyzivy

Poradca

Viem Ti odporučiť aj konkrétne výrobky s ktorými mám ja dobré skúsenosti. Ak máš vážny záujem tak sa mi ozvi na @

vonkajsiavyziva

no ja si myslím, že aj áno,lebo práve tento proteín ti premieňa tuky na svalovú hmotu, dáva sa tento proteín aj ľuďom trpiacim svalovou distrofiou, takže ak to pomáha im, tak to pomôže aj tebe. Môj skromný názor.

DJ HiDe

Poradca, uff, lenze ja som trosicka narocnejsi :)
potrebujem nejaku dobru vyzivu na klby, pretoze uz s nimi zacinam mat problemy, potrebujem pripravok na ochranu svalovej hmoty s antikatabolickym efektom, kedze nemam rad ubytky svalovej hmoty po vysadeni doplnku, potrebujem pripravok na vyrazne zvacsenie vykonu, natolko, ze vykon je pre mna to najdolezitejsie, potreboval by som taktiez nieco na premenu tukov, pripradne zariadenia ich vyuzitiu, pretoze s mojimi nohami to nevyzera dost dobre...
myslim, ze jediny protein mojim poziadavkam nevyhovie,vsak? :)

Poradca

Doporučil by som proteínové koktejli ale určite nie Mega mas lebo ak ozaj nemakáš tak priberáš na tukoch a nie na svaloch

DJ HiDe

Lenze vies, ja nepotrebujem chudnut, prave naopak :)
Dal som si zavazok, ze do konca roka svoju vahu dotiahnem na 100 kg, co by sa mi po planovanej objemovke, konzumovanim doplnkov a pravidelnym cvicenim mohlo podarit, kedze mam momentalne cca. 90kg...:)
Ako som uz v inej teme spominal, ja odporucam kombinovat kreatin, pre 10-nasobne lepsi ucinok kre-alkalyn (aspon take cislo uvadza vyrobca), hmb a kazein...lenze tato kombinacie je financne narocna, a moja momentalna financna situacia vyzera asi tak, ze som tento rok dokupil 120 kg zavazia+stojan a multifunkcnu posilnovaciu vezu, co malo dopad na moje momentalne biedne finance rozpolozenie :)
Okrem toho som tu taku temu nenasiel, a myslim si, ze sa okolo nej da polemizovat az-az...

brunusa

:-) ty si o tom normal aj temu zalozil? :-)
sranda.ako som uz pisala ziadnym takymto blbostiam neverim-ale z vlastnej skusenosti- odporucam BIO CLA.lebo ta energia z cvicenia ide priamo do svalov-takze su ovela rychlejsie vidno vysledky cvicenia-na postave-svaloch.aj viac vydrzis - cvicit-svalovku som nemala ani raz a to som fakt tvrdo makala dve hodiny-ale tak 2-3 krat do tyzdna.