sama a zahladena do seba

Príspevok v téme: sama a zahladena do seba
werra

ahojte, ja neviem ci to suvisi iba s mojou bulimiou alebo mam nekolko dalsich zvlastnych poruch, ale je mi na nic. strasne rada by som mala vela kamaratov, ale aj ked sa mi ozvu napr, poslu mail, neviem sa prinutit im odpovedat...ja to normalne povazujem za POVINNOST odpisovat ludom na maily..dnes Dane a Zuze atd,...som vkuse uzavreta , vkuse rozmyslam o blbostiach a vsetky emocie, ci uz pozitivne alebo negativne kompenzujem jedlom...neviem sa z toho vymotat, ale neviem mat normalny vztahy. ziadne moje kamaratstvo nie je dobre, a ked som aj mala hlbsie, velmi dobre kamosky, vzdy som ich zranila tym ze som na nich nemala cas.....nechce sa mi odpovedat ani na sms, az na dalsi den alebo o dva odpoviem.som strasne sama, a mam pocit ze sa zblaznim, a vzdy je to iste dookola, to iste :(

zuzka:)

ahoj, ja som na tom tiez podobne. priatelov mam velmi malo, a ked sa uz aj niekto ozve napr. mailom, tak sa mi nechce hned vypisovat a podobne. napr. s jednou babou som si cele leto pisala, spoznali sme sa na nete a myslela som, ze budeme dobre kamosky, ale jednoducho sa mi nechcelo jej asi uz 3 mesiace odpisovat a tak to skoncilo (asi..) a teraz keby som sa jej mala ozvat, tak budem ako debil..
a trapi ma, aka som do seba zahladena. po dlhej dobe mam konecne peknu postavu, stihlu, lebo ja som vzdy bola krv a mlieko..a teraz travim pol dna pred zrkadlom a kukam na seba, pocitam kalorie, cez tyzden jem valo a same vlocky a podobne..a cez vikend sa prezeriem ako prasa, ako dnes celu cokoladu a 4 rozky a potom este nejaky syr a jogurt:(((
ja neviem, co mam robit.

lost girl

ahoj werra, neda mi nereagovat na tvoj prispevok. akoby som ho pisala sama! presne to iste prezivam aj ja:( na jednej strane potrebujem citit, ze mam priatelov, na druhej strane na nich "kaslem". ako keby som isla sama proti sebe. neviem sa v tom vyznat, ale na chaosenie v dusi som zvyknuta, nakolko uz skoro 10 rokov trpim bulimiou. snazim sa zmenit svoj postoj k ludom, byt viac spolocenska. ale ked dojde na iniciativu, akoby so mnou seklo. nedokazem sa ozvat prva.najskor je to len sebectvo.ale aj tak ma to stve.

ach jaj ...

klik: ja osobne som nemala menstruaciu ,,iba,, nejakeho tristvrte roka, ale ja som isla k doktorovi .. dal mi vyvolavacku ta mi najprv nepomohla bola som druhy krat a az potom som dostala menstruaciu ..ale jasne ze som musela pribrat az nejakych 5-7 kg neviem presne .. ta vyvolavacka ti to mozno o trosku skorej spusti .. neviem presne ako to funguje ... ale drzim palce nech sa s toho cim skor dostanes :)

zelda

mna moj priatel hrozne miluje, a stale mi hovori ze som pre nho dokonala.. a ja mu ani nedokazem povedat ze ho lubim, lebo neviem co sa so sebou mam robit..mam ho rada podla toho ako som na tom, ked mam zle obdobie (v poslednej dobe skoro stale) tak ho nechcem ani vidiet, nechcem byt s nikym. ako mozem niekoho lubit ked neznasam sama seba? ked stale riesim iba svoje problemy...viem ze mu tym hrozne ublizujem a to ma trapi este viac...

annalyne

ja to poznam ale snaz sa o to mat priatelov! ja sa citim tiez uplne hrozne sama zo seba hrozne casu stravim pred zrkadlom ale nie preto ze som zahladena ale preto ze furt hladam chyby na samej sebe! Ide ma uz z toho porazit uz nabehli aj samodestruktivne sklony! S priatelmi je to lepsie aspon na chvilu nato nemyslis! Nemam ani priatela preto lebo si myslim ze by sa za mna hanbil! Prosim ta nechci zazivat to iste! Skus najprv s jednou kamaratkou stretavat sa jeden day v tydni a pak postupne pridavaj uvidis setko bude lepsie!

klik

trpím anorexiou, 2 roky som nemala menštruáciu, ak by som pribrala vráti sa mi späť sama, alebo musím vyhľadať pomoc