moj príbeh ako som sa zalubila do chalana čo má babu.pls poradte ako dalej

Príspevok v téme: moj príbeh ako som sa zalubila do chalana čo má babu.pls poradte ako dalej
dominica343

takže ked som nastupila na strednu tak som sa zoznamila s mojou novou spolužiačkou sisou :) hned sme si padli do oka a mame spolu kopu spoločného...asi tak minulý mesiac sme si išli sadnut po škole do baru a prišiel tam jej brat marek tak sme sa zoznámili.a celý čas sme sa na seba usmievali:)bol velmi zlatý...na druhy den mi sisa v škole vraví že sa mu velmi páčim a stale o mne hovorí ale zrazu mi povedala že on ma pomaly rok babu ktora je od neho o 4roky mladšia teda on ma 18 a ona 14:(( potom som sa mu celý čas vyhybala lebo velmi dobre som vedela že by som sa do neho zalubila a to nechcem!!:( lenže dneska som bola dohodnuta s kamoškou že pojdeme si sadnut niekde do baru.išla som tam sama a zrazu mi prišla sms-ka že dnes nemože. ked som sa už zberala preč, tak vtedy sa predo mnou zjavil sisin brat marek,srdce sa mi rozbušilo a chcela som utiect lenže tvarila som sa uplne v pohode. začali sme sa rozpávat a tak sme si spolu sadli,kupil mi kofolu a bolo nam fajn, aj ked ja som v sebe citila strašny stres. nedalo mi to, a začala som sa pýtat že ako s babou a on že noo nič moc a potom sa nejak rozkecal a že on sam nevie ako je to medzi nimi a že spravil chybu že sa dal s nou dokopy a že ju pomaly nechce ale že ju NECHCE NECHAT! tak tomu som vaažne nepochopila ako to myslel!:(( no a potom ani sama neviem ako to prišlo a začali sme sa bozkávat...ked sme prestali tak sme si iba povedali že je čas už íst tak sme sa pozdravili a každy šiel vlastou cestov. a k tomu zajtra idem za sisov domov a bude tam samozrejme aj marek...strašne sa bojim že čo sa bude diat ked sa stretneme. ja som sa do neho strašne zalubila a viem že je to omyl ale aj ked samu seba klamem že to tak nieje ale vo vnutri to cítim že ho lubim:(((( neviem ako sa mam pred nim správat...prosím poradte ak niekto viete ako to vlastne všetko myslel lebo ja mam v hlave uplny zmetok a neviem čo robiit:((

NighT_iLLuSioN

Však máš okolo 15 rokov? Neviem proste nechcem ti krivdiť ale v tvojom veku to láska asi nebude =) Je to len prvotné poblúznenie neboj to prejde... A na tvojom mieste by som ho kopla do gulí chlapec si chce len užiť..

babenka1

Tu je zbytočné dávať rady, ja nechápem, ako môžeš ľúbiť niekoho, koho si videla dokopy asi trikrát a z toho dvakrát ste sa hneď bozkávali...máš poriadne naivné predstavy o láske, názor má pravdu, je to fakt detské zmýšlanie. ja si myslím, že keby ťa mal skutočne rád, opustí svoju babu. Lenže on namiesto toho chce, aby si to ešte aj tajila pred jeho sestrou. Z toho vidno, ako veľmi mu na tebe "záleží". Podľa mňa ťa mieni mať ako bokovku a čím viac mu dovolíš, tým viac tebou bude pohŕdať. No vážne, čo si asi tak môže on sám o tebe myslieť, že sa bez zábran bozkávaš so zadaným? Asi, že nemáš žiadne zábrany a že sa s tebou dobre zabaví.

zuzic

domca a co chces este pocut? vsetci sme ti poradili ze ho nehaj tak lebo sa popalis...ale ved rob co chces je to tvoj zivot

názor

Podla mna to je v tvojom pripade detske zmyslanie....neviem co by si ty robila keby bol tvoj frajer a behal by tak za inou treba sa trosku vcitit aj do koze tej baby....najdi si nejakeho co nieje zadany...ja osobne by som takemu chlapcovi neverila co by podvadzal svoju babu s tebou pretoze ked to robi jej tak preco by to potom nerobil aj tebe?

dominica343

no inak ešte som vam nevravela ako tá jeho babenka vyzera. minule mi ju sisa ukázala a to ma uplne krátke čierne vlasy ktore mala mastné,staro modne oblečena,brz make-upu no a nechcem hovorit že ja som chuda ale keby som mala postavu ako ona tak by som musela byt taka 3-4razy. ja ju nechcem ani sudit lebo ju ani tak nepoznam ale sisa mi vravela že to je neslušna baba(a to aj na pohlad vyzera)... a mne k tomu marek vypisuje že som pre neho krásna atd....No a včera som bola u sisi doma a zrazu do izby prišiel marek a pozdravil sa a všimla som si ako sa díval. potom ma zavolal do zahrady že či si nejdem s ním zapalit lebo fajčí. tak sme tam tak sedeli no a začali sme sa bokávat. ja som sa od neho potom odtiahla a vravím mu že toto by sme nemali robit a on taky že ja viem...potom som od neho odišla a išiel za mnou a vraví že sise nič nevrav. tak potom sme boli so sisov v izbe a ked som už odchádzala domov tak ma sisa išla odkopnut a išiel s nou aj marek. sisa si zabudla mobil tak utekala ešte domov a vtedy mi marek vraví či pridem aj zajtra že mu budem strašne chybat a potom mi k tomu dal čokoladu a ešte mi splietal čosi že chce aby som išla s nim na chatu za take 2tyždne že to sa ešte dohodneme...dobehla sisa,ktorá o ničom nevie, noa za chvilku mi išiel bus. ked som bola už kusok od domu tak sa dívam že mi volá marek. zdvihnem to a on že či som prišla v poriadku domov. ešte som čakala že mi v noci napíše sms ale nenapísal:(... božinku ludia ja neviem čo mám robit ja ho strašne lubim aa ak sa s nim najbližšie kdesi stretnem tak ako sa mám k nemu správat? ako kamaratka alebo ako milenka???? ja vobec neviem čo mám robit a čo mu na to povedať....:(( čo by ste robili na mojom mieste?? len mi nepíšte aby som sa na neho vykašlala a ked už tak, tak aspon niečo v dobrom lebo nechcem ho stratit navždy

oscar

fuu jak z filmu:)..jak ten chalan je emak taq ta neklame,ae jak ne taq klame..he jak si uziva..couz snim..potom napis jak to skoncilo eh

zuzic

domca kasli nanho. ako vidis nestoji za nic. je velmi tazke zabudnut na milovaneho cloveka je to ako zabudnut na kus seba samej...ale ono to preboli aj ked sa ti teraz nezda. povedz mu ze koncis, pride iny ktory nebude zbabelec...

dominica343

viete čo ja sa s nim stretneme ale ako obyčajná kamarátka...a ak bude chciet niečo viac(ručičky,pusinky) tak myslite že by som sa ho mala na rovinu spýtat že či to mysli vážne alebo len tak na pohranie? prosim napíšte čo by ste mu povedali vy