HADKA S MANZELOM

saxy1616

Slak aby to trafil...ozvala som sa....a vsetko je ok...bol akurat zniceny s toho ze som sa mu neozvala celucky den...aaaaach...to je uuulava...chvalabohu....az je svet krajsi:)dakujem aj za rady:)krasny den vam vsetkym

dobra vila

Ludia, hovorite sice kazdy pekne a mate relativne pravdu, ale hovorite o tom tak, akoby ste sa vy v zivote nikdy neboli pohadali :-P, aj na malickostiach ;). Vacsina hadok totiz vznika prave kvoli takymto malichernostiam, cize prave tieto malichernosti su zaroven aj najvacsimi problemami, chapeme sa, ze?! :D
Ale suhlasim, ze by si nemala cakat na jeho prvy krok, pokial je ti to neprijemne a este dvojnasobne by si tak mala urobit - kvoli dietatku. Necakaj na prvy krok, tu nemas preco, ved ste manzelia, tak nebudte tvrdohlavi.
On sa mozno citi dotknuty... (?)
Treba komunikovat a vyjasnit si to. Kazdy z nas riesi taketo veci, co narobis.

RUSH

takisto by som do toho išla,ked nie on,tak ty urob ten prvý krok,budeš vediet na čom si ,a nie čakat a trápit sa,neprospieva to ani tebe a hlavne tomu maličkému

lleilla

Ked nic vazne,nie je to skoda,ze takto obaja trucujete a netesite sa z kazdej sekundy,ked v tvojom brusku rastie dokaz vasej lasky?Zivot je prilis kratky na to,aby sme sa trapili pre malickosti-to si velakrat uvedomime,az kde sa stane naozaj nieco nepredvidane a neprijemne.CO tak vytukat manzelovo telefonne cislo?Alebo ze by rovno zazvonit pri dverach?Niekto musi urobit prvy krok..hmm?