fajcenie = chudnutie ? - 2 iny pripad

Príspevok v téme: fajcenie = chudnutie ? - 2 iny pripad
djmirente

Zdravim uz sa to tu rozoberalo cital som rekciu uzivatelov. No ja to mam ine, v prvom rade som diabetik, a zacal som fajcit asi pred troma mesiacmi, je to mozne aby som schudol 5 kil, vsimol som si to hlavne na mojej postave lebo do tej doby som na seba dbal hlavne o postavu aby som vyzeral dobre, vsak kto to nechce, preto chcem radu odbornika ci to je nejak ovplyvnene tym ze mam diabetes alebo proste som schudol, popri tom dost vela jem co by som nemal no na mojej vahe to vobec nevidno, a este dalsia vec mam problem so stinou zlazou mam zvysene spalovanie takze moze to byt ovplyvnene aj tym? Mimochodom berem aj tabletky na stitnu zlazu, za odpovede vopred dakujem.

djmirente

Ja nevim kiki proste preto lebo potrebujem asi nieco robit z rukami ja nevim, jednoducho ked si dam tak mi zostane lahsie, proste nevnimam potom veci nejak negativne ale skor pozitivnejsie asi len tolko ti nato viem povedat

djmirente

ludia sak ja viim ze to nieje sranda ale jednoducho ked to chcem tak to budem, ale tuho rozmyslam ze prestanem, uvidim ako na tom budem, tiez ma to velmi netesi, a kiki co sa ti nepaci na tom ze som si napisal mushrooms :D nevedel som co mam dat a toto ma prve napadlo :D

baby aviril

vidis iba svoje cigarety,nad ktorymi nemaš moc,preto si sa urazil,ty by si si chcel vedome skodit,pripadne nevedome,to neviem (upchavanie malych ciev) a potom z tvojich problemov obvinit najradsej nieco ine,napr cukrovku xixi,mozno len nedokazes posudit,ze fajcenie pri diabete nie je sranda

kiki...

djmirente=mushrooms? mam 25, 15 mas podla mna skor ty, ked to tak riesis.. a prosim ta kto zacne fajcit preto,ze chce? a ako si ty ako diabetik vobec mohol chciet zacat fajcit? ty by si mal chciet skor prestat, si neuvedomujes, ze cievy sa ti uz aj tak dost zanasaju? aj v lubochni mi povedali, ze nech si dam radsej poharik, ako cigaretu :)

mushrooms

Vy ste ake truby, proste som zacal fajcit lebo som chcel nne s frajeriny, a kiki fetovat urcite nezacnem, ale proste napisali ste uplne nezmysly tak nechapem na co ste vobec pisali. Kolko mate vobec rokov, lebo podla toho co pisete tak to vyzera na 15 aj to je vela, ludia spamatajte sa prosim. Lebo diagnoza bude ina. Dakujem