Posilnovna

matus m

za mesiac neurobiš s telom skoro nič,telo si musi zvyknut na posilovnu,budes mat stale svalovicu ale musiš makat a chciet,ale ide aj o genetiku človeka!!niekomu to šlape a niekomu nie

slusny_muz

Menej ako 3 krat do tyzdna je pre telo stresujuce. Optimum je kazdy druhy den a striedat to s aerobnymi cviceniami....

brunusa

vyborny je fakt BIO CLA ale musis makat-neni to o chudnuti ale o tom ze mas viac energie-viac vydrzis cvicit a rychlejsie su vidno vysledky-tvoha snaha-cvicenie.mam to odskusane a dost som sa cudovala.no neviem-ja by som kazdy druhy den v posilke nezvladla-psych.ale ja som dost lenivy tvor. hej zalezi dost na tom ci chces aj dost schudnut-alebo stihla si a chces len spevnit postavu-vtedy sa to za mesiac da.podla mna a vlastnych skusenosti a zas ak nechces nejake extra kopceky a tehlicky na bruchu :-)

DJ HiDe

Uff, no to je zlozita otazka..neviem totiz, ci si pod pojmom "vytvarovat postavu" predstavujes byt stylu gabriely kubisovej, alebo sa len proste troska dostat do formy a telo troska spevnit...za mesiac zazraky necakaj, cvicenie nie je o dnoch, to by tu kazdy druhy bol cutler :)

123456

inyc L-karnitin.... existuju rozne nazory... ja osobne jeho ucinkom verim... minimalne som sa po nom trosku viac potila :D ale citala som aj studiu ktora hovorila, ze je to somarina... ale existuje x studii a kazda ma iny zaver :)

123456

kazdy druhy den je optimum... niektori su schopni cvicit aj kazdy den, coz neni zdrave... preto som napisala kazdy druhy (ved si isto citala, ze optimum na posilku je 3x do tyzdna, coz zhruba vychadza na kazdy druhy den)... je idealne kompbinovat jeden den posilka a dalsi nieco skor aerobne.... nie stale to iste... ale mesiac na vyrysovanie postavy je podla mna velmi malo... aj s doplnkami vyzivy... je este k tomu nutne zmenit stravovacie navyky a dodrziavat pitny rezim... atd atd... mesiac je malo.... ale zavisi aj od toho. ako vypada teraz a co chce dosiahnut...

slusny_muz

mozno dobre je brat aj L-karnitin, ktory je taky transporter mastnych kyselin z cytosolu buniek do mitochodnri kde dochadza k ich spalovaniu na energiu vo forme ATP...tod odborny vyklad...