- ako zbalit naj kamosku mojej byvalej?

Príspevok v téme: - ako zbalit naj kamosku mojej byvalej?
green

Ahojte!

Je tu taká vec, ze sa kamaratim s naj kamoskou mojej byvalej, no viac by nemohlo byt z jej strany :( - nedokázala by sa porziet jej do oci po tom, ako by sme zacala "chodit" so mnou.

Viem, znie to hlupo, no byvalá ma vykopla s tym, ze chce byt sama..po 3-och rokoch...

A mne sa nechce byt sám, a si s tou kamoskou aj rozumieme a tak, aj prejavila záujem, ale potom si to rozmyslela....kvoli tej byvalej...

Ako by som ju mohol "presvedcit"?
Myslíte, ze by to mohlo vyjst?

Diky za rady, a tí, ktorí nechcú pomoct, nech ani nepisu.

janka24

No ale chore to určite nie je.A mrzi ma to,hadam to nejak poriešite, ale ak ta kamoška o to nemam zaujem,tak možno z toho ani nič nebude. Zrejme ma tu kamaratku radšej a boji sa ,že ak to medzi Vami skonči pride aj o kamaratku.

green

ved to, ze byvala povedala ze to je choré...to sa dozvedela tá, s ktorou by som chcel byt teraz, a ju to presvedcilo :(

moriia

Myslim ze velmi zavazi aj to aky mas "vztah" so svojou byvalou. Ci ste v kontakte, ako spolu vychadzate ked sa niekde stretnete a pod.
A ak dobry, skus zistit aky nazor by na to mala ona. Viem ze ju uz do toho nic ake mas ty vztahy teraz, ale myslim ze u jej kamaratky o ktoru mas zaujem to dost zavazi.

janka24

Ved ak chcela byt sama a ta odmietla, tak prečo nie?O teba nema zaujem , ale zrejme jej to bude blbe, a verim že aj tej kamoške...neviem kolko mate rokov, ale tak akoe sa menia partneri , meni sa prostredie škola a vy dvaja možete spolu ostat ako partneri, ale oni ako kamarátky možu byt neskor odlučené školou-prácou..teda aj u vas sa to može stat, ale chcem tým povedat, že..láske nerozkažeš...a je to ako s teenager serialu popravde. Musite si to vydiskutovat. Všetci.