TRICHOMONIAZA-AKA JE LIECBA U PARTNERA???

Príspevok v téme: TRICHOMONIAZA-AKA JE LIECBA U PARTNERA???
janinocka

PROSIM POMOZTE
Dnes som bola u gynekologa a predpisal mi MACMIROR complex 500
mam zapal sposobeny trichomoniazou,poradte mi aka liecba by bola vhodna pre mojho partnera, ma palive pocity pri moceni a male biele bodky na zaludi, prosim poradte ake lieky by boli prenho najvhodnejsie a rada by som este vedela, ci mozme mat pocas uzivania MACMIROR complex 500 pohlavny styk samozrejme s prezervatyvom.Vopred dakujem za odpovede

claudia

Ahojte, poradte mi niekto, uz dlhsie mám problémy v podbrusku, bola som teraz na všetkých vyšetreniach a podľa toho uvidim či pojdem na laparoskopiu, či náhodou nemám nejaké vzrasty, a či to nesúvisí s vybratim slepeho čreva.Ale čoho sa obávam či to nem§žu byť chlamýdie, pri nich je ptrebné aby sa liečil aj partner, že? aleb bojím sa ako mu to poviem?:( odpíšte mi niekto,

evicka

ahojJaninocka-prave sa liecim tento tyzden na trichomoniazu.Mam 40 rokov,mala som problemy gynekologicke-pol roka vkuse krvacam,bola som u gynekologa,ten mi vsak nic take nepotvrdil,povedal ze to moze byt prechod.Zacal mi predpisovat hormonalne tabletky na upravu menstruacie a tabletky norethisteron na zastavenie krvacania-lenze mi tym vsetkym narusil menstr.cyklus-stale krvacam.Objednala som sa k druhej gynekologicke,ta ma vysetrila,urobila vyter,ultrazvuk-povedala ze je to zapal.Predpisala mi antibiotika Avrazor,Doxyhexal 200 tabs a injekcie Kanavit a na dalsi tyzden ma cakaju dalsie injekcie.Moje krvacanie pomaly prestava,tlaky na maternici su uz slabsie.Pokial krvacanie neprejde caka ma precistenie.Takze takto sa liecim ja.Co sa tyka Tvojho priatela,Tvoj doktor mal predpisat tie iste tabletky ako to urobila moja doktorka!Liecit sa musite obaja je to infekcna choroba. Tieto zapaly su velakrat zapricinene aj z prechladnutia,takze sa teplo obliekaj,pouzivaj len svoje hyg.potreby.Pohlavny styk uplne vynechaj,ak sa mate radi vydrzite zatial bez toho.Aby ste si znova este viac neublizili!Je to dost zdlhava liecba-zelam Vam obom skore uzdravenie!

janka85

Ahojte,no aj ja mam trichomoniazu...hrozna vec.Moje odporucanie by bolo,Tvoj priatel nech okamzite ide k lekarovi,sa Ti cudujem,ze sa este nieco take spytas,sama si ho uz tam mala zaviest.Sex vynechajte,kolegyňa veronika ma pravdu,že kondom bude narušať liečbu.Toľko snáď možte pre svoje zdravie vydržať a keď sex,tak si zaobstarajte aspon krem macmiror.Este by som sa Ta chcela spytat,ci nemas nahodou problem s mocenim,ci Ta stale nenutka na wc a ci Ta nepali pri moceni,ci nemas nahodou mokry pocit?Dik,ak mozes tak mi skus na to zodpovedat.

veronika

Ahoj priatel by ma ist k lekarovi tiez, aby si nemala recidivu. a aj on neskorsie komplikacie.ziaden volnopredajny liek nie je.myslim, ze pohl.styk by pocas liecby macmirorom mal byt odlozeny, lebo capikovy zaklad moze narusat kondom.