DIEŤA V ŠTIRIDSIATKE , ÁNO ALEBO NIE ??????

femka

Ahoj. Nedá mi nereagovať na tvoju otázku a nepridať svoj názor.Takže donedávna som sa aj ja dosť zaoberala touto záležitosťou no vdaka tomu že som veľmi často v kontakte s deťmi mám odpozorované že deti ktorých rodičia mali neskôr sú bez výnimky menej či viac duševne alebo fyzicky postihnuté.Bohužiaľ je to fakt ktorý spôsobuje zrejme to že v dnešnej konzumnej dobe majú ľudia omnoho skôr než tomu bolo kedysi zničeny organizmus tym pádom telo nepracuje tak ako by malo .Z toho plynie že plod nie je dostatočne vyživovany a to sa na ňom prejaví! Takže suma sumárum ak by som sa teda dala nahovoriť na to mať dieťa v neskoršom veku riskla by som to len pod tou podmienkou že by obaja rodičia absolvovali kompletnú aspom pol ročnú detoxikáciu organizmu !!Takže zvážte si to poriadne lebo je to veľká zodpovednosť !A ešte jeden pohnútok čo mám odpozorovaný -deti sa dosť vysmievajú rovesníkom za to že majú starších rodičov.....

majama

...ak velmi tuzite,preco nie...ved v dnesnej dobe sa posunul rok prvorodiciek na 30 rokov a viac.nebudete nic vynimocne,a mozno si to uzijete viac nez pred tym a starsi surodenci urcite rady pomozu.

maser

INKOGNITO DAKUJEM ZA RADU DOSŤ MA TA TÁMA POVZBUDILA AJ KED JE PRAVDA ZE ESTE STÁLE VÁHAM. A SAMOZREJME ZE SOM VĎAČNY AJ VÁM OSTATNÝM ZA VÁŠ NÁZOR.

usiko

uplne v pohode, preco by to nemalo byt spravne alebo tak nejako....v 40 ste plni zivota. zreli a mate vela za sebou...drzim palvce, nech sa zadari...

ale hadam dufam sviete ze teda rizika chorob u dietatka su vyssie...tak na to ked date pozor tak bude fajn...

maser

TAK BOL TO PRAVDU POVEDIAC NÁPAD MOJEJ MANŽELKY, ONA JE INICIATOR A JA SOM PRÁVE TEN ČO VÁHA ::: AJ KED JE PRAVDA ŽE OBČAS ZAVÁHA AJ MANŽELKA.

fooper

Je veľa žien, ktoré otehotnejú v štyridsiatke, či už náhodne, alebo za asistencie umelého oplodnenia. Tak či tak, vždy to bude tvoje rozhodnutie. Zváž si pre a proti... no nie je to skutočne nič nezvyčajné.