gynda a nadváha

datelinka

lecturerka, davam ti palec hore :-) aj mna to zaujima, len som, ako chlapci vravia, nechcela vrtat, lebo mi toho nie je treba :-))

lecturerka

karioll, sorry ale ktoru temu si otvorim, tam si a zatial som nenasla ani jednu kde si dal nejaku produktivnu radu...
vsade vies len oponovat, ale bez toho aby si dal padny argument, vsetko co napises je cynicke a dost casto aj urazlive...

tot moj nazor, no teraz mam otazku:

pises tu niekomu: "ty nikdy nedorasties na moju odbornu uroven". Tak sa pytam aka je tvoja odborna uroven?? Konkretne v akom obore?

nemyslim to ako provokaciu, je to cisto zo zvedavosti...

klingac

Ach jaj jaky ste tu vsetci mudry,najlepsie ked chalani odpovedaju na gyn.otazky,ale neva,kwetinka,vobec nemaj obavy,vysetruju aj silne zeny a bez problemov,ja som jedna z nich a mam aj prorod za sebou,ucili sa na mne medici ked som lezala na rizikovom,ultrazvuk mi robili klasicky zvonku,v zivote nie zvnutra,mozno ak maju na nieco podozrenie vtedy idu ultrazvukom dovnutra,ja som presla mnohymi gynekologmi a nikdy nemali problem ma vysetrit aj ked mam riadnu nadvahu,prve co ti urobia je cytologia,z tohto sa dozvies potom ci si v poriadku,drzim palce s pozdravom Daniela