Vianocny stromcek

Príspevok v téme: Vianocny stromcek
Elwine

Dnes ma tak napadlo, ze za 2 mesiace uz mame zas "na krku" vianoce..:) a vzhladom na to, ze moj mozog uz pomaly zacinaju masirovat obchodne retazce svojim vianocnym tovarom, tak mi myslienky zasli az k vianocnemu stromceku.

Mate nejaky tip na dekoraciu? Do akych farieb ho zvyknete zdobit? Ja preferujem zlato cervenu, pripadne zlatu so slamenymi doplnkami... Ale chcela by som zmenu..:)

zuzic

no my mavame tiez klasiku zlata cervena, ale minuly rok nas jezisko prekvapil:) no bola to kombinacia ruzova strieborna. striebornaj bolo viac, ruzove boli masle a take vtaciky. je to take romanticke kedze som aj ja romantickejsie zalozena. takto to nezneje moc dobre ale nazivo je to krasne. ked chces mozem ti poslat foto na mail.

[zruseny8]

praveze gul sme tam mali minimum, kadejake domceky, hviezdicky, zvonceky, balicky a vsetko co pripomina vianoce. potom take masle - papierove co sa robia v tom momente ako vesias, urobis ich tak ze potiahnes za oba konce a z nich sa ti vytvori maslicka.a potom samozrejme ze este aj retaze a gule 2-3velkosti

[zruseny8]

praveze gul sme tam mali minimum, kadejake domceky, hviezdicky, balicky a vsetko co pripomina vianoce. potom take masle - papierove co sa robia v tom momente ako vesias, urobis ich tak ze potiahnes za oba konce a z nich sa ti vytvori maslicka.a potom samozrejme ze este aj retaze a gule 2-3velkosti

[zruseny8]

my sme mali vzdy zlato-cervenu ale posledne dva roky sme to zmenili na terakotu. to je taka farba medzi oranzovo-cerveno-hnedou. blizsie to neviem popisat ale je to uzasne. ked si k tomu predstavis biele svetlo zo ziaroviek, no proste nema to chybu..