1000 kalorii denne

....

ano mas spravnu informaciu a skvelu dietu, fakt funguje :) len s tym ze ta tato uzasna dieta privedie pomalicky tam kde som teraz aj ja a to ti fakt neprajem...
a preto sa snaz, ak skutocne potrebujes schudnut (hm) tak zdravo, zidne bezhlave obmedzovacky, vylucovanie jedal, ci 1000kcal denne, to je chore a len si tym spomalujes metabolizmus!!!

dionee

bojim sa, ja som vcera ranajkovala tresku dve rozky , obedovala salku musli a vecerala tvaroha tasticka.
Dnes ranajky pasteta dva rozky, deli, margot.. ie este nic. Praca a jedlo nejdu dokopy:(

dionee

Ja som to robila. V nemecku som si kupila aj taku brozurku kde boli presne vypisane kalorie.
Clovek ale cim viac mysli na jedlo ci uz fo forme - co nemozem jest- ma v hlave stale jedlo.. a to uz zas neni dobre.
Ja som si dokonca vazila aj horcicu -kolko ma kalorii lyzicka horcice...
Strasne, aj tak to nepomahalo. U mna uspelo skor to, ze som sa vazila a odskusala som pri tom kolko mozem nabrat aby som do zajtra nenabrala. Vychadzalo mi to asi tak ze cez den som kilo nabrala a do rana pol schudla.
Bolo pobedie ked som zistila ze mam viac ako kilo a podla toho som sla do konca vecera. Mne to tak islo. Stale pomaly dole... po par dekach...

sob rudolf

Táto a príbuzné diéty podľa mňa smerujú výlučne k ortorexii. Človek predsa nemôže tráviť hodiny rátaním kalórií, joulov, gramov a iných pakovín. Zvyčajne to pokračuje tým, že daný jedinec si prakticky prestáva kupovať veci, u ktorých nemá jasnú vedomosť o ich energetickej hodnote. V podstate sa takto dá aj schudnúť, aj žiť zdravo, no ak to človek nedrží na uzde, skôr či neskôr skĺzava do psychiatrickej dimenzie a cesta späť je ťažká. Asi ako pri každej diéte.

bojim sa

a ako sa stravujete normalne,ked nechcete chudnut,ale ani pribrat ja neviem tak stredne:Dale by ste aj daco schudli,ja som mala dneska:
jogurt,banan,hrusku,ovocny salat,kusok ananasu a obed ryza maso s arasidmi a horalku vecer si dam uz len salat,neviem je to vela???

majama

1000 kalorii je velmi malo.ak to preratas na kj mas to 4200 a minimum je 4500 aj to pod lek.dohladom.radsej sa zameraj na spravnu zivotospravu,pozeraj co jes,ake kvalitne je to jedlo.jedz pravidelne 5 x denne,pi 2,5-3 l tekutin.a nezabudni na pohyb.

aluska

1000 kcal je 4186.8 kilojoulov ..to je malo..budes slaba...normalne ma zena zjest 7500 az 9000 kj, pri diete o 2000 kj menej...takze tak...a energeticke obsahy potravin a jedal najdes na nete vsade.,,hod si to do googlu