homoxexualita

mari

Je to OK. Zi si svoj zivot ako uznas za vhodne. Nedaj na predsudky ludi, lebo si zatarasis cestu k vlastnemu stastiu a plnohodnotnemu zivotu.

pyrana

Luky,netrap sa tym,snaz sa s tym vyrovnat,to,ze si gay,neznamena,ze si menejcenny alebo iny ako ostatni,podla mna su gay dokonca ovela citlivejsi ludia a velmi dobri kamarati.Neskusaj sa v sebe potlacit to,co ti je prirodzene,lebo by ti to prinieslo este viac trapenia.Radsej sa skus spoznat s viacerymi ludmi ako si ty,ktori ti dodaju odvahu.Hlavu hore.Svet sa tym nezruti,A ver,ze to ma aj svoje vyhody.Dzrim palce.

jarkopalko

Homosexualitou sa rodis,nezmenis sa .Len akurat si sam sebe ublizis ak sa budes pred tym branit.Viem trapia ta predsudky,rodicia ,mozno skola ,kamarati .Ser na to ! Budes taky,noa ...aj ja som,milujem muzou a nehanbim sa za to ..

aňa

luky, ked raz si homosexual,tak to uz nezmenis, zmier sa s tym a hlavne si uvedom, ze na tom nie je nic zle, si ako kazdy iny clovek,ktory potrebuje lasku. Nie si ani chory ani zly. To cim si nezmenis.a nemusis sa za to vobec hanbit!