vychudnutost - co s tym?

Mihaly

Ahoj Volam sa Michal mám 26 r a vahu 55 kg neviem vôbec pribrať

Jem aj dosť kalorické jedla a nič mi nepomáha vie mi niekto prosím poradiť

dakujem pekne

wendy

ahojte..ja mam rovnaky problem..mam 19 rokov, meriam 173 cm a vazim iba 48 kg. papam vela a chuti mi ale proste nepriberam..skusala som ten Pangamin ale nepomohlo to..neviete o niecom co skutocne pomaha?

janica

Ahojte aj ja mám podobný problem, aj ked to ešte nemám až v takom štádiu, doma mám rodinné problémy a vtedy mi vôbec nechutí jesť, nejem aj tri dni, potom ked problémy ustanú, tak niečo spapám, ale ked si pomyslím na dalšiu krízu, tak sa mi stiahne žaludok a je pohlade. Ahojte.

Elise

Ahoj, ak mate prilis stihlu postavu, nevesajte hlavu. Ja som bola tiez kedysi extremne chuda,ale kvoli anorexii. AK chcete pribrat, treba pravidelne jest, plnohodnotne potraviny, vyzivne, nemusia byt velmi kaloricke, mat oddych, menej pohybu,klud, pit mlieko, alebo jest vela mliecnych produktov. Jest aspon 6 krat denne. Caute

milagros

moja rada:jedz kazdu hodinu a hlavne vela vela vela!!! vela cokolady, pi len sladke napoje ako je fanta alebo coca-cola,jedz kaloricke jedla aj neskoro vecer pri telke a vela nesportuj

jatyon

najlepsie je strava .... ovsene vlocky, krupica, fazula, sojove boby, orechy, mak, maslo, gaštany, sledkosti a ine dobroty.
To co nesmieme, ak chceme chudnut ....

dufam ze poradim/jano

ahoj, samozrejme vyzivna strava, bohata na bielkoviny, sacharidy a kvalitn0 tuky je zaklad, tak isto vitaminy..klucom je prijat viac kalorii ako vydas, o kalorickych hodnotach aj obsiahnutych latkach sa docitas na obale kazdeho slusneho vyrobku..a o co viac sa budes hybat, o to viac to pojde to svalov ako do tuku, potrebne je vsak samozrejme oboje..

..napoje pre kulturistov sa volaju proteinovy napoj, podla pomeru k sacharidom v obsahu je to menovite Whey Gainer, Super protein..kupit ich u nas v obchodoch Fit Plus..

ale na tvojom mieste by som to este urcite skusal naturalne......POCTIVO PAPAT!

evka

Pekný večer..Venujem sa vnútornej výžive, riešeniu zdravotných problémov, nadváhe a podvýžive s ktorou mám vynikajúce skúsenosti, ak Vás to trápi a chcete s tým naozaj niečo urobiť ozvite sa...Mgr.Kormaňáková O9O8926184, O9O2712513,www.novzyzivot.centrum.sk

anonym_1580

ja si tak isto pripadam vychudnuta zo 40 kg bodaj by nie.moj problem je ale ze jednoducho nemam chut jest aj ked som hladna pockm kedy sa mi zaludok stiahne prestane pytat jest.jem az ked uz vidim ze to inak nejde.ak nemas tento problem a si napriek tomu chuda j ked jes dostatocne poradim ti len jedno.brat mi to pred rokom kupil nespominam si na nazov.je to prasok ktory beru kulturisti aby pribrali na hmote ktoru potom cvicenim premenia na svaly. spravy sa s toho napoj a pije 3x denne.zrucene s toho priberies staci sa opytat v ktorej kolvek posilnovni len je to trosku drahsi.ja som prestala pit aj to lebo ma to prilis zasitilo a potom som sa s plnym brochom necitila dobre.drzim palce