Schindeleho minerály

minoL

ano su dobre, mne pomohli, mal som bolesti klbov, po troch mesiacoch uzivania sa moj stav rapidne zlepsil.Citim aj viac energie. Uzivam ich uz rok a aj pokozka sa mi zlepsila.
maju ich na -odkaz odstránený-
okzdravie.sk

RNG

schindeleho minertaly su len anorganicky mlety kamen, tj z,lozenie a forma nie vhodne pre absorbciu do tela.
Konecne sa naucte neverit reklame, ktora ide s produktami od vyrobcov.
Predsa si nepredstavujete, ze ten, ktory na tom zaraba vam povie naozaj pravdu?!?

A keby sa naozaj vstrebali, to by bola katastrofa, pozrite si napr na obsah hlinnika!

Ivka 1

Skuste zmes mineralov : vápnik, fosfor, jód, železo, horčík, mangán, meď, zinok, selén, chróm, vanád, molybdén - získaných z prírodných minerálnych usadenín morského dna (v chelátovej forme).
Minerály si telo nevie vyrobiť a vzhľadom na znižovanie zásob minerálnych látok v pôde sa stáva ich doplňovanie formou potravinových doplnkov do organizmu nevyhnutnosťou.
Sú vo vyváženom pomere, takže zabezpečuje väčšinu miner. látok, ktoré sú vlastné ľudskému telu.
Využívajú sa tu nové biologicky dostupnejšie formy minerálov na dosiahnutie ich max. absorpcie.

aljoska

užívam niečo podobné,volá sa to koloidné minerály.Sú to minerály rozpustené vo vode a ich vstrebateľnosť je okolo 90-95%.Obsahujú 64 druhov minerálov a stopových prvkov.Užívam druhú dávku.O nejakých výsledkoch ťažko hovoriť,lebo treba ich brať minimálne pol roka ale spokojná som s tým,že organizmus dostatočne zásobujem chýbajúcimi minerálmi.