Príspevok a cystická fibróza

siduska

dobry den mam 4r.synceka ma mastocytozu ma kvoli tomu obmedzenie v liekoch v strave aj v pohybe timto bi som vas rada poziadala o radu ci pomoc ohladom predlzenej materskej maly sme predlzenu matersku a tento rok nam to nepreslo zevraj nato nemam narok,vopred vam dakujem budem rada ak mi napisete.

Hankaa

Ponúkam pomoc pre chronicky choré deti na posilňovanie a nárast svalovej hmoty správnym nastavením jedálnička. Ing. Hanka Orgovánová - výživový poradca pôsobiaci na medzinárodnej úrovni t.č. 0905 346 475 www.bunkovavyziva.sk

bizist

pozyvam vas vsetkych do BB, je tam naj doktor takac a pripravuje konferenciu, kde sa stretneme vsetci kto ma zaujem viac vediet o cystickrj fibroze, lekary ale i rodiacia pacientov CF,
www.cfkonferencia.sk
www.cfasociacia.wordpress.com
www.progress.eu.sk

savana

mastocytóza je choroba o "stasti" nema maly Neurofibromatozu ked ma flaky ? mali by ste ist aj inym lekarom neviem kde ste presne dnes boli ale skuste cesku republiku

atig01

socialny poradcovia Klubu CF www.klubcf.sk poskynu informacie o kompenzačných prispevkoch pre dieťa s cystickou fibrózou
Drzim palce a prajem dietatku vela zdravia a stastnych chvil

aknitka

miška-zvolen, napíš sem mail skúsim ho dať sestre a možno nájdete spoločnú reč. jej maličká má len tri týždne a 4 dni. cystickú fibrózu jej zistili z novorodeneckého skríningu. chodia k dr. takáčovi do BB. predpokladám že aj ty.