antikoncepcia

majuska 9

uz sa vam niekedy stalo ze ste brali tabletky a v pauze7dni ste nedostali?mne sa to stalo a teraz neviem co mam robit

new

Odporučam Ti pozrieť stranku www.antikoncepcia.com, kde na tvoju prípadnú otázku odpovie gynekolog v priebehu niekolkych hodin a tiež stranku www.raztyzdenne.sk kde sa toho dočítaš dosť ohľadom užívania HAK

bojazliva

brunuska este si tu nevies nahodou nejaku stranku kde sa dozviem viac, ale pomohla si mi dakujem lebo ja som fakt taky bojko

bojazliva

uzivam to skoro na minutu presne vecer o 7 akurat ze ako som vravela to zajem lebo mam pocit ze mi ostala v krku, ale stolicu ani vracanie som nemala stolicu akurat rano inak nic

brunuska

no da sa to zistit-tak ze ak to neberes spravne-otehotnies.ale v klude-tak spravne uzivanie-vraj by sa malo aj presne na hodinu-co som ja nikdy nedodrziavala-tak to vacsinou aj kamosky uzivaju vecer-je to najistejsie- a hlavne si davaj pozor aby tabletka ostala v tele po uziti min.pol hodinu/stolica,zvracanie/ a potom aj antibiotika ti znizuju ucinok HAK tak pre istotu vtedy pouzite aj kondom.nicoho sa neboj.uzivaj to spravne-teda po tyzdni mozes byt uz v klude-dovtedy este nie si chranena. takze pouzivaj kondom.ok? v klude-neboj sa.ved HAK je tu na to aby nam ulahcila zivot a nie nam ho este viac skomplikovala.skus si pohladat aj infosky na nete-je tam toho dost.

bojazliva

dakujem brunuska za odpoved nie som skusena beriem to len par dni a ako zistim ci to beriem spravne da sa to nejak?