Uz nevladzem,prosim pomoc!

Príspevok v téme: Uz nevladzem,prosim pomoc!
val

Prosim nejaku dobru dusu o pomoc,Uz od 23.decembra stale krvacam.Gynekologicka si mysli ze ide o poruchu menstr.cyklu,dala mi tabletky na zastavenie krvacania "Duphaston" a povedala ze ak neprestanem krvacat do 5 tich dni,musim ist do nemocnice na vycistenie ci co.Tabletky nejako nezaberaju,ja som unavena,malatna a mam velky strach ist do nemocnice na nejaky zakrok.Pomozte prosim...

brunuska

hej mozno ta ani nebudu musiet vycistit- mozno zistia ze to neni potrebne a upravia ti to infuziami,injekciami,liekmi-hlavne teda necakaj.drzim ti palceky.neboj sa. toto asi absolvuje kazda zena- bohuzial.

val

A este sa opytam:mozem si vybrat nemocnicu v ktorej mi to urobia? Tej nasej akosi neverím...KrvacaNie asi:23-30teho-slaby krvavy vytok.1-8 normalne krvacanie silne,8-10teho vytok,a dnes strasne silne krvac.

bojazliva

ahoj neviem cim to moze byt ale viem ze mas strach aj som mala ale predsa som isla k doktorke dala ma do nemocnice a dali mi nejake lieky v podobe infuzii. nic strasne hlavne chod aby sa ti to nezhorsiho drzim palce a daj vediet, budem na teba mysliet

val

Val, neboj sa ísť na vyčistenie. Vyber si akurát dobrú nemocnicu a lekára. Absolvovala som to a žiaden problém.

brunuska

no neviem-ake mas skutocne problemy-ale ja si to dost nepamatam-si pamatam len ze som tam bola tyzden a pichali mi nejake injekcie-ale najprv to vycistenie.neviem ci ti to pomoze na 100% ja mam od vtedy pokoj-ale u mna to sposobovala HAK.ktoru som od vtedy nebrala.zajdi za svojou gynekologickou-ak je dobra a citliva tak ti vsetko vysvetli a ak nie je tak si najdi inu. no neviem ale mali by ta pri tom uspat.napr.moja mama mala tiez taketo problemy a ta bola na tom viackrat- az to skoncilo tak akoby to ziadna zena nechcela..ale tym ta nechcem strasit. fakt neviem z coho to mas ty.a velmi krvacas?

jaja

Mala by si ist predsa len do tej nemocnice.To vyčistenie-kyret je 2 dnová záležitost.Vyčistia Ti maternicu a pokial nebudú problémy po 24 hod.ideš domov.Neustálym krvácaním si možeš navodit chudokrvnost-anémiu, čím to budeš dlhšie odkladat, tým to bude horšie.A mohla by si skončit na transfúziách.Takže ak možem poradit jednoznačne do špitála vyčistit.A ako píšeš, že si unavená,malátna to sú jedny z prvých príznakov anémie.

brunuska

no ale mala by si ist-neboj-vycistenie neni nic hrozne.inak nemozes to mat z HAK??? mne sa to tiez stalo+vysoke teploty.no unavena a malatna jasne ze si-ked krvacas.neboj sa nicoho.