Nootropil, Piracetam, Pirabene, Kalicor

icvcok

Ahoj este sa chcem spytat ludi kto by mi vedel poslat lieky typu modafinil a ritalin za rozumnu cenu alebo lieky s efedrinom na nakopnutie. Potrebujem taketo věci koli deficitu kvalitativních funkci mozgu vdaka ..

icvcok

Píšete tu či sú volnopredajne nootropiká alebo nie. Niektoré sú Lucetam asi aj nootropil a neviem jedno potom je ale len do 800 mg takze mensie balenie je volnopredajne vecsie uz nie a pirabene je asi najsilnejsie z nich a to je na predpis. Osobne to na mna funguje hlavne po dlhsom uzivani si uvedomite ze uz si spominate na minule zážitky a viac vas napadaju asociacie a mate lepsiu naladu. Ja skusim ten Modafinil teda ten nie lebo je to na predpis ale das a kupit obdoba modvigil tusim na internete, tak skusim kombinaciu piracetam a toto .. Caute :)

NovyStudent

Piracetam je dobrý, oplatí sa kombinácia Piracetam 1200MG + Modafinil/Aspendos a slabšia káva :) Modafinil vytvára možnosti pre to, aby človek nemusel spať. Aspendos/Modafinil vytvorí obrovský focus, a piracetam zas zvýši IQ, čiže super kombo!

Pre študentov strednej a vysokej školy sú to TOP lieky, aké len môžu byť :) Odskúšané dlhodobo.

Pirak

Ja som ho bral na strednej na podporu učenia a splnil moje očakavania.. teraz po dlhej dobe čo som ho nemal asi 3 roky som si povedal,že vyskúšam, reku si prevetrám mozog..no nemá to už taky učinok.. ako dôvod vidím váhu pribral som 25kg.. ale mám v pohode vahu.. len kedysi som bol chudy... a teraz tak akurat.. čiže davkovanie je dost ovplyvnene vahou.. Ak máte 100kg a viac tak davka 3gram na deň je taka udržiavacia.. dajake akčne učenie a notropne prebudenie možete čakat pri davke 8G. Toxicita lieku je takmer nulova.. pri pokusoch na zvieratach pri 10g/kilo nebol preukazany žiadny toxicky defekt. čiže kludne vyskušajte poriadnu konsku davku... ak by to malo zle učinky.. utlmíte ich Magnesiom a mineralmy ktore uvolnuju a ukludnuju napate nervove synapsie...

kolobezka

ja som zjedol aj 7 gramov piracetamu naraz a nezabilo ma to ... citil som sa nesvoj, ale to som tu uz dakde pisal...

widi

ja sa snazim dostat do stavu uplneho kludu, beriem Horcik+Vapnik, stresvit, antidepresivum seroxat a rivotril lebo mam bolesti oci vyplyvajuce z neustaleho stresu a napatia. ale rozhodol som sa vyskusat nootropil. je to dobry napad? mam pred skuskami tak to skusim, ci to pomoze, len sa bojim, ci to nebude nejak v rozpore s tymi liecivami, co beriem doposial. dik za odpoved

123456

tu citaj... www.smartdrugs.cz citaj dole to davkovanie pripiracetame... ludia to tak brali a nic sa im nestalo... ja viem, ze sa to nema prehanat... ale ja to skusim.... sak z predavkovania akurat tak spat nebudem pripadne budem agresivna...

ethel

takú dávku ako píšeš by som si ja nedala,lebo by som sa trocha bála.Predsalen to nie sú cukríky.Starý ludia s poruchami pamäti užívajú 1-1-0.