ako sa zblizit so spoluziakmi?

Príspevok v téme: ako sa zblizit so spoluziakmi?
mača

Ahojte! Som tretiacka na strednej a akosi nemam nejako pekne vztahy v triede, ale pravda ani mimo triedy :D. Proste som dost ticha a nanbliva, takze velmi nekomunikujem s ostatnymi iba obcas. Ako by som mohla naviazat aspon s par ludmi kontakt?..co sa ich mam opytat, povedat?:D..vsetky sa bavia len o svojich chalanoch, nepoznam ich, neviem sa k tomu vyjadrit. ja viem ze su to uplne blbe otazky ale mne by to velmi pomohlo. dakujeeem

jajka001_

ja som mala aj chalana ale s nimi som o nom nehovorila :) bav sa s nimi o dietach, to je vdacna tema. tie moje spoluziacky, stale len o dietach a kozmetike točili...hm a ja sa ani nemalujem ani nechudnem ani blbov na diske som nebalila...kto uz len cita knizky ze:) nudna som
ale skus to takto - ako sa máš? a skus to dalej rozvadzat, popytaj sa na zaluby, rodinu, najblizsie na to zase nadviaz...pochval im oblecenie, učes...nie privelmi aby to nevyzeralo ze sa vtieras....opytaj sa kde to kupila, ze zhanas nieco podobne atd.

slobodna

Na to je najlepšia poriadna chlastačka- akcia, disca, chata. Pokiaľ nemáš to čo oni- napr. chalana, tak ťažko sa s nimi budeš mať o čom baviť. Zas nerobila by som nič na silu, určite sa nájde aspoň jeden podobný vyvrheľ v triede ako si ty, s ktorou môžeš byť dobrá kamoška. Nemusia ťa mať všetci radi, a nikdy ťa ani všetci radi mať nebudú. To si musíš uvedomiť. Ja som bola zo začiatku tiež tichá voda, stačila jedna chlastačka a od vtedy som bola hviezda celej triedy :-) Proste nie som typ, ktorý sa hneď otvára cudzím ľuďom, ale práve nejaká akcia dáva možnosť spoznať sa bližšie.