je tehotna ? strasny strach

Príspevok v téme: je tehotna ? strasny strach
Ach jaj 888

tak chcel by som sa opytat aka je sanca ze moja priatelka otehotnela milovali sme sa vela krat ale nikdy som sa do nej nespravil aka je sanca ze je tehotna ? teraz posledny krat mala strasne vytoky jej mame sa snivalo o rybach zatial jej to vzdy vyslo ked sa jej to snivalo prisiel novy clen do rodiny som strasne mimo niesom si ani isty ci som sa do nej nahodou neurobil najhorsie na tom je to ze sme spolu rok ale nikto o tom nevie strasne ju milujem ale je to moja stratena sesternica :( som naozaj zufaly neviem co mam robit a tobož co ma robit ona do kolkatich dni sa da zrusit tehotenstvo alebo akym sposobom sa to da zrusit ?

slavina

Nuž dieťa medzi sesternicou a bratrancom obrovská chyba! Mňa by na vašom mieste netrápilo to,čo povedia rodičia,ale aké budú genetické testy,je vám jasné,že to dieťa môže byť postihnuté,keďže ste genetický príbuzní. A píšeš,že ona je z katolickej rodiny,tak ako mohla katolička chodiť s bratrancom a spať s ním pred manželstvom???Ja by som na vašom mieste šla na genetické testy,ste obaja dospelí,tak neste následky!A po testoch sa rozhodnite..

pauli 73

lucy, a podla mna je morbidnejšie mysliet na to, že čo ak sa zabije, ako, že čo ak sa rozvedieme? jednoducho obidvaja nevidime dovod na manželstvo,lubime sa aj bez papiera a ako vravím, priatel má dobru životnu poistku...vydavat sa kvoli tomu,že ked umrie ja nebudem mat nič, je vypočítavost...aspon to je moj pohlad na vec...a ver, že takto som nikdy ani neuvažovala ale zas nikdy sme nepovedali,že nikdy sa nezoberieme...

jajka001_

čo tu riešite potencionalnu smrť, preboha? :)) a ved pauli si aspon moze zbalit niekoho lepsieho, kedykolvek, ked im to uz nebude klapat a nemusi riesit rozvod, delenie majetku.... hmm a to vdovske tiez je len taka slabota nic moc

lucy2201

pokial sa lubite prečo mysliet na rozvod?ja nevravim že sa maš vydavat len kvoly tomu,ale určite je to lepši pocit že ste rodina...mame v dedine ten pripad že chudak chlapec prišiel o život pri dopravnej nehode,jeho družka je v zlej finančnej situacii a vdovsky by ju ako tak postavil na nohy...

pauli 73

lucy to je o.k., a ešte som zabudla dodat,že vydajom teda to vdovské zaistené nemám, kedže v tejto dobe bohužial je možne(čo samozrejme v žiadnom pripade nechcem)že môže prísť aj rozvod...

pauli 73

Lucy ale ja som žena :))) a to čo si písala sa dá vyriešit životnou poistkou...a stavat svadbu na vdovskom???? to je vypočítavost...a čo tie ženy čo sa rozvedú po x rokoch,tiež nedostanú vdovské...