velky vekovy rozdiel medzi detmi

Príspevok v téme: velky vekovy rozdiel medzi detmi
angela

Ahojte,
prosim Vas poradte mi kto ma takyto pripad. Mame synov, ktori maju 12 a 6 rokov. Tento rok by sme sa chceli pokusit este o jedno babatko. Ale trochu rozmyslam, a obavam sa ci medzi najstarsim synom a babatkom /ak sa narodi/ nebude az prilis velky vekovy rozdiel. 13 rokov medzi detmi je uz pomerne vela, podla mna, a uz tam asi bude chybat ten zdravy surodenecky vztah. Syn mi sice vravi, ze by chcel este jedneho surodenca, cize je na to pripraveny, ale ja nie som si ista. Neviem, nemam taku skusenost a preto chcem poprosit niekoho, kto ma taketo rozdiely medzi detmi, aby mi poradil, ci je to dobre a ako tie deti medzi sebou vychadzaju. Dakujem pekne za reakcie. Angelika.

loda

ziaden problem..vekovy rozdiel medzi detmi..teraz sa tesia na surodenca,budu sa onho starat a tesit sa nanho,ale pride cas ked budu mat ine zaujmy..a kazdi si najde vlastnych kamaratov,ale stale to budu surodenci...sestra je mladsia o 12 rokov..

ferinko

neviem...myslim ze to neni problem...mal som spoluziacku na zakladnej a si pamatam ze jej brat bol asi o 18 rokov starsi..takze pohoda...ale zase ich bolo dokopy 5 deti...pozor nie ROMOVIA ako by sa mohlo zdat normalny ludia...proste ak ti syn nepovie ze uz ziadne deti tak neni problem...a ak by boli problemi tak ver ze su vsade medzi deckami a mas jedno ci maju rovnako rokov alebo o 12 menej....