Kedy začína rásť bruško?

Príspevok v téme: Kedy začína rásť bruško?
Karolínka20

ahojte bambulky :-) tak v prvom rade by som chcela povedať, že budem maminka :-) som v 22.tt a som nesmierne šťastná :-) velmi sa teším na ten malinký poklad, kedy ho už konečne budem držať v náručí...neviem sa dočkať.... ale chcela by som sa spýtať, že kedy vám začalo rásť bruško...ale tak poriadne, že ho už bolo aj vidno pod šatami :-))) asi v ktorom týždni... :-)) viem, že je to individuálne, ale ja sa už neviem dočkať, kedy sa budem pýšiť tým velikým brušiskom :-) dakujem

i.v.a.n.k.a

ahojte to TT. znamena tyzden?
inak zistila som ze som asi v prvom mesiace ale som mimo statu lebo nezijem na SR a nemam momentalne pracu= nemam poistenie takze nemozem ist k doktorovi, o otm brusku ma to tiez zaujima ak chcete moj email je ovecka1410@azet.sk rada si poisem so zenami v tomto obdobi tehotenstva :)

Monitaaa

počas tehotenstva by zena nemala pribrat viac ako 12 kg, a brusko začina rast ako komu.. niektorej vidno uz v stvrtom mesiaci, inej zas v osmom a je vela zien ktore ho nemaju viditelne pod oblečkom vobec....Netreba sa prejedať, a je dolezite aj cvičiť, vtedy zena aj lahsie znasa porod a telo nezleniveje a nie je po tehu ako huspeninka...

Nela41

Nebojte babule bruško sa vie objaviť aj zo dňa na deň.. Určite nestresujte ešte máte veľa času na bruško :)

ivik11

ahojte. som v 15 tt a nieje mi vobec vidiet brusko :( a dokonca som este ani nepribrala mate s tym nejaku skusenost? je to normalne??... pri prvom tehotenstve som mala brusko skoro koncom 3 mesiaca a teraz nic...

paulicia r

pre nnnmn....nemyslí si,,že jem nejak veľa,,jem tak ako pred otehotnením..-len sa to akosi priveľmi lepí na mňa..
možno aj preto, že som pred otehotnením bola veľmi chudá
inak karolína 20...kľudne napíš...budem rada,pa

nnnmn

uff v 22 tyzdni pribrat 10 kil tak to je uz ozaj extrem ..spomal dievca lebo ked pojdes rodit sa budes ozaj kotulat:)

Karolínka20

dakujem baby, ste velmi milé....
pulicia z.......no, ja som zatial pribrala dokopy len 5kg..a to papám si myslím, že dosť...no občas ma pobolieva bruško...neviem asi to tak má byť...a v poslednom čase sa mi dosť točí hlava a aj ma bolí...možno to bude spôsobené tlakom alebo aj počasím..fakt neviem :-)) to ti závidím, že už máš bruško ktoré ti je vidno :-) inak, ked budem mať nejakú otázku, môžem sa na teba obrátiť, kedže si v takom istom týždni a nemám sa koho spýtať....? :-)

juk

ono je to asi aj dedicne..opytaj sa svojej mamy od kedy jej zacalo rast.........mojej az po 5 mesiaci..ja som teraz v 15 tt a nemam nic len ked sa najem trosilinku ..ani som nepribrala este nic........