Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

virus123

PRESNE TAK!!!

realita šedá na teba keď sadá má ťa príliš rada tvoj receptor zbadá, že blíži sa zrada najrýchlejšie východisko z minimálu hľadá a z toho sa to skladá, že z labyrintov výdeš alebo smola si sadá. Hej. Potom je už neskoro keď smola už čoskoro na tvoju hlavu padá a není žiadna vada jak ti ukazuje radar na špinavý ár ako dar. Tak nehľadaj tu si sadaj keď štát ťa núti. Tak pridaj nekydaj si na kar skôr ako prehráš svoju rely Paríž Dakar. Prežitie není také ružové akolizanechachar. Aj keď si nie suchár no buchar ťa niekedy boli ako tatar. Tak musíš stále kukať a dať na seba bacha keď nechceš kvety od korienkov zdola čuchať ale legálna príležitosť u nás nulová je ako natrhnutá šľacha. Keď nemáš známosť alebo nie si štetka neplachá čo sa strká do kokotu tým čo vládnu prachám tie prachy jak pracham. Čpeš v kriminále alebo len budeš mať na mále na fizlici hrať o pravé srdce bude vtedy bubnovať ti tam ako tamtan. Vo svoje veci trvácne ja ta na ty. Nebudeš si pripadať jak nejaký manták dáky. Aký? Čo si nikdy v ničom nezajebal ruky. Taký. Ktorý mal vždy všetko a životné potreby mu nedávali ultimáty A ten čo nikdy nerobil pouličné reparáty si pýta na psychiku ťažké reparáty. Vyletený štát ta núti na poctivosť s nepoctivým svetom šťať ťa núti. Tak teda ty nechceš snáď živoriť od výplaty do výplaty. Moja milá krajina to je to jediné čo si mi zabezpečila ty. Ibaže my nechceme vymeniť si naše šaty za nejaký oblek a či prešivaky. Čo? Slušne žiť...Prepáč kým štát ma núti. Ani ja nebudem nikdy taký. Presne taký ako ma to život učí a presne tak jak iba chyba ma poučí, že život si začínaš nový svet načínaš hrdo ale ľudia sa k tebe správajú tvrdo jak od fľaše rozbité hrdlo, a to je pohroma šéfom to ti nevraveli doma pred tebou clona otázka čo ta za ňou čaká je realita. Aká? Taká... Je presne tá čo ta láka dáka. Raz dva. Je to ta hra kde je všetko povolene. Nedovolene je dovolene. Ale oči maj vždy otvorene občas červene unavene ale všetko pripravene premyslene. Presne tak ako ma to život učí a presne tak jak iba chyba ma poučí a kto chce nech skúsi a buď sa zahrdusí alebo nájde čo hľadal jak skúsenosti bádal. Ešte to aj skúšaš pokiaľ nezistíš, že život je jak kuša. Nevieš kedy vystreli a či ťa vôbec trafí. Však každý si chodí po svojej vlastnej trati či sa ti to páči alebo nepáči každý podraz ktorý spravíš sa ti raz aj vráti. Čas sa ti kráti vtedy keď myslíš na tu istú vec, ale nie vždycky si môžeš robiť čo chceš a to sám dobre vieš tiež. Keď sa svojím životom prebiješ, prežiješ. Nové veci zažiješ, nabiješ no a potom slovne zabiješ, pičuješ, počuješ. A presne taký ako ma to život učí a presne tak jak iba chyba ma poučí, že buď je to podraz zas alebo okolností zraz, tak tomu ver alebo never alebo to zober a svoj život si vyber, ale iba podľa seba. Tie veci ilegal sa netýkajú iba teba aj keď možno je to nechutne a smutne, ale je to pravda, vyjadriť ju je pre mňa nutne jak prípady akútne, jak prípady akútne...

virus123

Neverim na osud lebo osud neni su rozhodnutia vsetko je len o nich neviem preco sa kazdy vihovara na osud zamyslite sa nad tym je to rozhodnutie...ja sa tiez rozhodujem sice viem odpoved

virus123

Som tu zatial...viete co ma este trosku drzi to co chcem spravit je nezvratne uz to nebudem moct vratit ja si to uvedomujem a uvedomujem si aj to ze nevie ze nieco take planujem bojim sa toho yme co ked to spravim a ona akurat na druhy den sa rozhodne ze chce ma co potom?ja si to uvedomujem preto o nu furt bojujem ale nestoji o to to je moj nazor myslim ze keby to urobim tak je asi aj rada to je moj nazor nikto mi ho nevezme nikto sa nemoze za to hnevat...

virus123

Ahojte nemal som na plane odpisovat...bnjovnik pytal si sa kde byvam,byvam v nitre...
je mi neskutocne smutno furt len premyslam nebojim sa zomriet len neviem ci si to nahovaram alebo je to tak ze mam sancu ju ziskat spet jedine toto ma drzi pri zivote...ona byva o dva vchody dalej furt sa mi stava ze len tak sedim pri pc nic nerobim len kukam do blba a furt fajcim vcera som si vravel ze idem si zapalit no nechcelo sa mi po par minutach znova takto sa to opakovalo asi 4krat no na piaty som normalne utekal na balkon mal som taky divny pocit dojdem na balkon a ona akurat sla na porkovisko na aute citil som ze tam musim ís nieco ma tam volalo no nebola to cigareta a taketo veci sa mi stavaju poslednu dobu velmi casto a vzdy ide akurat okolo je to nahoda podla mna ma nejako vola akokeby neviem to opisat ten pocit...ak viete co znamena slovo ILUNINATO-ILUMINANT tak to je ona to znamena premna!nedokazem to tak ako ona pride mi ze jej to je uplne jedno som snou v kontakte to ma drzi niekto vravi ze je to chyba no v pojom pripade je to len dobre keby som snou neni v kontakte tak uz vam nepisem...ked som snou taku chut mam zit a bojovat o jej srdce...v den ked sme sa rozisli stretli sme sa kupil som zasnubny prsten este som nestihol nic povedat a povedala ze je koniec ze chce byt sama to bola riadna facka zostal som zaskoceny nechapem to.....

ta3

Virus 123
neviem ci je na Slovensku uz zajtra (asi to znie dost zvlastne, ale ja som na druhom konci zemegule, to preto), neviem, ci si este tu medzi nami, ja len dufam, ze ano

mna chlapec nechal po 8 rokoch a som tu, niekoho opustila zena po 20 rokoch manzelstva a tiez je tu a preco?, pretoze sklamanie v laske nie je dovod na taku vaznu, nezvratnu vec akou je samovrazda

Virus, mas iba 25 rokov, momentalne si namraky sklamany, no skoro kazdy z nas presiel aspon raz tym, cim prechadzas momentalne Ty, nevidis zmysel zivota, nemas pre koho zit? ved zi pre seba, pre rodicov, surodencov, priatelov, tito ludia Ta isto vsetci maju radi, preboha tak sa spamataj, mas iba 25, vies kolko dievcat este stretnes?, velmi vela a nakoniec to bude Ona, ktora Ta neopusti po 4 rokoch, ani po 20, ktora s Tebou rada zostarne, tak sa na nu tes, tejto daj slobodu, isto mala dovod odist, tak ju nechaj ist, dobre sa vyspi a zabudni na to, co si chcel urobit, ver mi, Tvoj zivot ma urcite vacsiu cenu ako jedno sklamanie v laske

dufam Virus, ze si tu medzi nami, tak sa ozvi, nech som spokojnejsia

bojovnik30

Mne sa stalo podobne,a bol som na tomzledlho,a stale ma to neprestalo boliet,ale uz je lepsie.Cas vsetko vyriesi a ked aj sam sa budes snazit odrazit sa a bojovat,tym sa to len urychli.Len nejaky cas to potrva,kazdy sme individuality,niekto sa z togho a aj inych prekazok dostane behom par dni,iny tyzdnov niekomu ot trva mesiace.Tak to proste chodi,taky su ludia ,taky je zivot.Viem co prezivas teraz,a vsetky tieto veci sa tiod inych mozu zdat v tomtomomente u teba nepodstatne.ALe casom ked zapracujes sam na sebe a zabojujes,budes povazovat ,aj ked ta rozchodbude este dlho mrziet,za skusenost,ktora ti moze dat do zivota.Naozaj ti drzim palce,da sa cez vsetko prejst,neurychluj veci,neukoncuj zivot, a je jedno ci kvoli zene alebo aj pre hocico ine.Odkial si staci mesto? ak napises aspon

bojovnik30

Nerob to to malo byt pre virus 123.
Ja som prisiel o zdravie,divca aj peniaze a som tu a bojujem ako sa len da,nevzdavaj to,bude lepsie uvidis.Nestoji to za to,brat si zivot,nic za to nestoji,je to to najcejnesie co mame,aj ked byva kolkokrat zle,a aj dlhodobo.Nechcem citat zajtra niekde v novinach alebo o par dni ,ze si zobral clovekzivot prestrelenim si hlavy,alebo jejedno ako.Prekonas to,drzim ti palce,mysli ajna tych blizkych atd.co tu ostanu po tebe.