Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

virus123

Orol

si pan!

Myslis ze pistol dostanes len tak ze dojdes do obchodu a vyberes si nejaku zbran zaplatis a odides?bohuzial nechodi to tak vies?
To ze dojdes berem to ze mi das facku prosim nech sa paci aj tri no neviem ci to pomoze to ze sa vyhrazam mm neviem ci to tak mozem nazvat ja to skor vidim ze potrebujem pomoc od niekoho no asi nie od teba lebo to neni pomoc ale hecovanie a v zivote by som nedokazal ublizit dquhej osobe to urcite nie!!!
Neviem ci si mal niekedy v zivote taky problem ako ja vies tazko to pochopis ked to ani ja nechapem co sa jej staloa co sa jej odohrava v hlave no milujem ju som ochotny bojovat o nu viem ze to nepochopis lebo ju nepoznas no snazis sa pomoct ale prosim ta nie takymto sposobom ludia co mi doteraz pisali a ked som si to cital tak ma to dojalo chapes som chlap a dojalo ma to a ty mi napises a akurat ma to vyhecovalo no odpustam ti to asi si to tak nechcel alebo si to tak nemyslel...nevies si predstavit ze kazdy den vstavam pozrem vedla seba a tam ona vecer idem spat a tam ona do prace ma chodila cakat ona nech bolo ako bolo vzdy stala pri mne ona nikoho som nepotreboval lebo som mal ju vsetko a vsetky problemi som vravel jej vsetko som preberal s nou zil som s nou ako keby sme boli manzelia to trvalo 4roky a posledny mesiac co? nemam ju a tieto vsetky veci su prec nemam pri sebe nikoho nemam komu povedat svoje problemi zaspavam sam a zndbudzam sa sam.....cely mesiac cakam ze pride a povie skusila som zit bez teba no nejde to no ja uz nemam fakt chut na nic nic ma nebavi zasekol som sa na jednom bode a nejde to dalej nedokazem sa cez to preniest nechce nikoho nema nikoho chce byt sama a zabavat sa kurna ved sa moze zabavat a moze mat aj mna preco si mysli ze ma na vyber len jednu vec?hm odpovec mi skor na toto

orol

Dovody su zrejme:

-sermujes nabitou pistolou

-vyhrazas sa sebevrazdou

-nie je taktiez vylucene, ze zbranou chces ohrozit zivot ineho

orol

Ja chodim raz za mesiac - dva do Nitry

-pojdem kolo 20.07.
-rad sa s tebou stretnem
-chcem ti najprv zobrat tu nabitu pistol ktorou sermujes

-a vzapeti ti vylepit poriadnu po papuli
-nech sa ti konecne rozsvieti v makovici
-az potom zacnem s tebou rozpravat
-a pripadne ti aj pomoct

P.s- inak tvoja adresa nie je taka tajna ako si myslis a admin. -vedenie by malo konat a oznamit tuto skutocnost organom cinnym v trestnom konani

virus123

Pockam si na vysvetlenie.....len nech je pravdive!
a ne ze po 4.rokoch mi povie chcem byt sama!
Ludia byvam v nitre je tu este nejaky nitrancan?

ta3

Janko nerob to, uz koli nam to nerob, budeme tu stale, podrzime Ta, nezalezi ako dlho to bude treba, komunikuj s nami, prosim

virus123

sade8

vies co mozno mas pravdu no neviem ja sam co je pravda pistol mam nabitu a len cakam kym mi zavola alebo zazvoni proste cely pribeh sa mi tu nechce pisat ale je to na moooc dlho..........normalne si ma presvecila ze je to tak som opili no cakam ju a viete co???.......ja som asi len kkt slepi co nevnima realitua ta je taka ako si ju opisala asi si to nechcem pripustit no mam 100chuti.......!!!!ale pockam ju pockam si na 100%tne visvetlenie!!!!ja s mam trapit sak nech sa ona skusi trapit tak ako ja kua.......ja som len obycajny debilko co sa zaliluje a zije s laky s falosnej lasky kua ako to mohla no nechapem sice bude tvrdit svoje ale ja vim ked klame a kedy ne.....je mi to luto ale ozaj vsetko mi je luto ked zajtra nenapisem mal som vas rad no urcite sa nejaku tu minutku predtym ozvem ahojte a dakujem za podrzanie velmi moc si to cenim moja cela rodina to vzdala uz pred tyzdnom,TO VY STE CHARAKTR!!!!KLOBUK DOLE....RESPEKT!!!!!

sade8

vies co, byt na tvojom mieste by som sa od nej dozadovala vysvetlenie preco,preco sa s tebou rozisla...a to ta nenapadlo ze ti bola neverna? a teraz to iba tak uhrala ze chce byt sama?
nezda sa ti to malo vysvetlenia po tak dlhom chodeni?
mne ako nestrannej osobe ano
nezamyslal si sa nad tym?

nooo a potom co ked teba je hodna lepsia zenska duaa? hmmmm????