Štítna žlaza - nález na sono

Princezna1

...mozno zacat liecbu prirodnou cestou...extrakt z cannabis...urcite da vasu stitnu doporiadku...a bez liekov....

Čísla

Poprosim vás o radu,bola som na Sone stitnej žľazy kde záver znie lavy lalok ľahko okrskovite znizenej echogenity.lavy lalok rozm.4,5x1,3x1,3cm,ďakujem za radu

RNG

rozne neziaduce utvary v tele sa vytvaraju pri hormonalntych kolisaniach a nedostatku telesnych cistiacich enzymov.
Doplnok jodu a hlavne roznych silnychb enzymov tieto porblemy povacsine vyriesi.
Odporucena denna davka jodu 150 mikrogramov nie je dostatocna na vytvaranie dostatku hormonov a enzymov a ine telesne procesy.
Tato davka bola mylne stanovena v roku 1940 a okopirovana v roku 1948, bez experimentalnych dokazov, len na zaklade spotreby jodu v stitnej zlaze, kde pri nedostatokoch bol zaznamenany castu kretenizmus a "hrvoly", co je este v mensej miere aj doteraz zname ale ovela menej v krajinach, kde je spotreba jodu v potravinach ovela vyssia(Japonci maju v priemere 85 krat tolko, az 12.5 mg denne z roznych morskych rastlin v ich kazdodennej strave, pricom su najdlhsie zijuci a najzdravsi narod na svete, k comu prispieva aj ta ovela vacsia davka jodu)

JankoBA

to uz mam zariadene, kopiu toho sono vysetrenia dostane dalsi lekar, k inemu to na kontrolu beriem sam, skor som dufal ze sa najde niekto kto mi da nejaky zaver tu, som z toho dost nervozny a topiaci sa aj slamky chyta.

JankoBA

no neviem sice na co si mam davat pozor, ale ziadne pseudoliecby ma nezaujimaju, skor dufam ze sa najde niekto kto s tym ma skusenosti a bude vediet zhodnotit situaciu, ci je ta "vada" (myslim cysty..)este zvratna alebo nie.

JankoBA

no ja svojho mam, na forum som sa obratil hlavne preto, ze jedine co so mnou za poslednych niekolko rokov robili bolo ze mi neustale zvysovali davky euthyroxu a nic viac, takze hladam aj iny nazor na vec