Jazvy po vyrazkach

quiuxina

Ja som kedysi skusala krem Contractubex, ale neviem, nevidela som nejaky ucinok. Skor to vraj pomaha hojit cerstve jazvy po urazoch a tak.
Zvazujem krem Elicina. Ale to bude asi tiez blbost.
Najlepsie to je asi zbrusit, alebo lasesom..

natusa42

ja tiež ..mám na tvári drobné jazvičky po vyrážkach aa si ich budem mať navždy :(ale ja si to vždy prekryjem make -upom ,ked kdesi idem ...to mi pomáha ako-tak prekryť ,ale potrebujem si to nejako vyliečiť ,aby som mala peknú pleť ,ale neviem čo mám s tym robiť

Reginela

Ahojte ja mam hnede fliaciky po vyrazkach , co vypadaju ako jazvy , co mam robitt ??? mam ich na poprsi ?? je mi z toho do placu :(

Andrej221

ja som vyskusal Drakulovu metodu - nie je to nic strasne ide o aplikaciu vlastnej plazmy do tela, ktora velmi dobre vyhladi miesto kde sa vpichne a po jazvach ani stopy..:)

Cashia

mne pri vybielení jaziev dosť pomohla kalciová masť..je dosť mastná a ťažko vstrebateľná takže ju treba dávať keď sa nikam nechystáte (na vyčistenú pleť)...prvé výsledky som videla asi po týždni natierania (ráno a večer)- vtedy som bola ešte nezamestnaná tak som chodila doma celý deň lesklá akoby ma obliali olejom :)) ale pomohlo

Lady1234

Dobry den. Potrebujem radu ohladom tmavsich flacikov na ruke po vyrazkach. Prekazaju mi pri nosni triciek s kratkym rukavom. Co sa da s tym pomoct. Existuje na to nejaka mast,alebo mam navstivit nejaky salon? Ak salon,co konkretne?

ayurveda

na odstránenie jazvičiek a červených flakov na koži po vyrážkach viem pomoct prírodnou kozmetikou.Ak máte záujem,ayurveda.sk zavinač gmail.com
je to čisto prírodný preparát z rastlín a bylín ,bez alergénov a pomáha.