vyvarate plienky?

karioll2

netreba vyvarat,staci na 90 alebo 95 stupnov v pracke a zehlit.
ked bol dcera mala,tak 20 sa pralo,20 susilo a 20 pouzivala
ked bola vacsia sme davali pampresku na noc ale aj tak sme ju kontrolovali

bublik

ja to kombinujem, ked ideme niekam davam pampersku, aj na noc davam pampersku, a ked sme doma spolu a som stale s babatkom takze ho mam na ociach, viem co robi, tak mu dam obycajnu plienku, doma ju mozem kedykolvek v pohode vymenit, hned preprat a je.

evita 80

Bublik, ja tvrdim jednoznacne nie. Teraz ide zima a pamperska ti zadrziava teplo aj ked je pocurana. Ked sa dietatko ogrcka alebo precura si vecicky, okamzite ho treba preobliect do sucheho, lebo mokre latkove veci odvadzaju teplo z tela, to iste to mas s latkovymi plienkami. Babatko by ti mohlo velmi nachladnut. Okrem toho musis ich nakupit velke mnozstvo, lebo co ak ti dojdu a nebudes mat po ruke ani jednu?

kraaska

aj my mame doma 4-mesacneho chlapceka,a davam pampersky,su drahsie ale dobre,ked mas latkove plienky si tak isto na tom ako s pamperskami,aj voda,elektrina,plyn su peniaze ,pracka neperie zadara,a nehovorim kolko zbytocneho casu ti odide sa s tym babrat,a nevies sa venovat babatku.este aj zehlit...no u mna nehrozi pouzivat latkove plienky :D

Fallo

a mozme to zaviest v praxi a nechat dieta aspon tyzden v jednej plienke :)
aspon budu slovenky prve v niecom :))
a potom este bude treba vymysliet nieco na stiplavu vyzratu pokozku dietatka...
ale to az potom. :)

jajka001

hej tiez ma napadlo ako to praktikuju ked su v zime vonku :)) keby som zila na Tahiti tak nepoviem, a nevravte mi ze stale ma to dieta na sebe a vsima si ho

mar/ka

uz som pocula o tejto metode :o) len by ma zaujimalo ako reaguju rodicia, ked babatko dava signaly vonku, ked su -10°C a drobca je naobliekane vo vsetkom moznom a co mu nechaju odmrznut dupku? verim, ze vie dat signal, ze mu treba, ale este nevie zadrat kym cikat moze. Podla mna v nasich podmienkaj je to dost komplikovane aplykovat tuto metodu. A ked je i leto a su vonku, co ho nechaju kakat v parku?? je to stara metoda ale kedysi bol i mor a ine choroby, lebo si ludia robili potreby kade tade. Podla mna ked to pouzivas doma a vonku na signaly nereagujes ale das mu plienku, moze byt baby z toho len zmetene. a tiez mi napadla jedna stara metoda. v stredoveku nechavali babatko v jednej plienke 3dni.