Speed 8 - skusenost

0vecka

2 frontman len preto ze nejaka uz davno neexistujuca kultura si z nej srpavil anieco posvetne neznamena ze by som sa mal z toho PO :)

Energy guy

komu sa pacil SPEED 8 tak vam garantujem za sa zamilujete do Xtra Energy Shot od Stacker 2. Odskusane na sebe je to fakt pecka. V com je vazne dobry jedna davka je na 2 pouzitia.

jaja

ahojte.parkrat som ho mala,u mna trva jeho ucinok 4 hod.,ale potom som kaput.je to velmi individualne,tzm co ho este nevyskusali odporucam overit este v dostatocnom predstihu pred nejakym dolezitym terminom jeho ucinok na sebe.odporucam ho uzivat len sporadicky,lebo stimuluje transmitery v mozgu,rozsiri cievy v mozgu,ale ked prestane ucinkovat,zrazu sa rychlo zuzia,co je pre organizmus zataz....ale raz za cas hadam nezaskodi :)

mic

tento stimulant hodnotim velmi kladne... az na to, ze v pribalovom letaku pisu, ze ucinok trva do 8 hodin, u mna to bolo ovela viac...od 10rana po vypiti ampulky som sa do postele dostala o 5tej rano... velmi mi pomohol pred skuskou.....

rapkac1

noo tak ja som maturant a uzivam speed8 uz 10 dni vkuse, zajtra maturujem a bez tejto vecicky by som nezmaturoval nikdy v zivote a teraz viem uplne vsetko, tato vec je dobra na vsetko, dodava energiu a xut pri posilovani, nemam co dodat

r-ko

urcite mozem iba speed-a iba odporucit,nechytaju sa vobec tie plechovcicky... .zatial som ho mal iba dva krat,ale ako praca bola vtedy zabavou asi tak:)a kamos ho pije pred pretekmi na motorke a si ho dost pochvaluje.

psymushka

zalezi co si pod tym predstavujes..ak myslis typka co sa hra s drogami: "tataraaa"..hm no poznam vela ludi co sa na nich skutocne radi hraju, no ani o jednom nemozem povedat,ze ho povazujem za samana..v prvom rade nemyslim,ze saman by o sebe rozhlasoval ze je saman