Neberte roaccutane

bingham

Farmaceutka plny suhlas.....roaccutane je velmi ucinny.....

poznam vela ludi co ho uzivali a nemali ziadne vedlajsie ucinky.....a ked aj mali napr.vysusene pery.... po skonceni liecby skoncili.....a tvar mali bez akne.....

farmaceutka1

Pisala som o tom, ze specialne sledujem pacientov, ktori ho beru alebo brali a ani jeden mi nepotvrdil nejake neziaduce ucinky. Nejde len o mna.
Ja vzdy budem za Roaccutane, pokial sa uziva pod kontrolou lekara a samozrejme zeny sa chrania pred otehotnenim. To je moj nazor a budem si za nim vzdy stat.
Su ludia, ktorym Roaccutane doslova zachranil zivot, jeden 17rocny mladik (moj pacient)mal take akne a take problemy so sikanovanim kvoli vzhladu, ze bol rozhodnuty riesit to nestastnym sposobom. Nastastie mu kozna predpisala Roaccutane, pretoze dlhodobe kury ATB mal davno za sebou a ziadna nemala dlhotrvajuci ucinok.

PharmRamon

Aj v tomto prípade platí individualita, každé telo na liečivá reaguje inak.
Kedže sa však o tomto produkte (plus Aknenormin) vie, že má toľko nežiadúcich účinkov, ktoré sa vyskytujú, dokonca že patrí medzi teratogény takýe taktiež nechápem prečo je v obehu, aj keď je naozaj účinný a skutočne pomáha odstrániť ťažké formy akné.
Žiaľ na úkor iných orgánov.

Hola hlava

Farmaceutka1

Preto zi si ho ty brala a nic ti nerobil neznamena, ze nie je skodlivy a velmi. Neziaduce ucinky sa prejavuju aj po rokoch. Je to hrozny liek a maly by ho plosne zakazat!!!!! Varujem vsetkych neberte ho , mala som krasne vlasy teraz nosim parochnu. Preco robis tomu svinstvu reklamu. Aj ked tvrdis ze ty si ho brala a tebe vlasy nevypadaly. Predsa citas ,ze mame s nim velke problemy alebo necitas?

farmaceutka1

Dlhodobe kury ATB su ovela skodlivejsie ako Roaccutane. O HAK ani nehovorim. Ale na to prides sama...
Ja sa pacientov cielene pytam, ako su spokojni s liecbou Roaccutanom, ale zatial som nezaznamenala ani jedneho, kto ho musel prestat brat.