vzrusenie v manzelstve

Príspevok v téme: vzrusenie v manzelstve
manzelka

Som vydata uz 8 rokov, mame s manzelom dve deti. Nas vztah je velmi dobry, sme priatelia, partneri a milenci zaroven. Ale akosi nam zmizlo vzrusenie pri milovani a ja si coraz viac uvedomujem, ze mi to chyba. Manzel je cez tyzden pracovne vytazeny, cez vikend vecer pozera telku alebo ide spat. Nase intimne stretnutia sa zuzili na "rychlovky" - on ze vecer nevladze, ze radsej rano, no a rano okolo nas pobehuju deti, takze nic moc. A zacinaju take bezne vyhovorky ako "Boli ma hlava", "Som unaveny" atd. Ja viem, ze ked ma chlap toho vela v praci, sexualna chtic sa zmensi, ale na ako dlho? Ja nesmierne tuzim byt milovana, sex pre mna znamena velmi vela ... A problem je v tom, ze zacinam mysliet na niekoho ineho. Nie je to konkretna osova, ale ked vidim romanticky film alebo pocuvam pekny sladacik, zacne sa mi krutit v podbrusku (baby, ved to poznate) a rozplacem sa . Chyba mi vasen, to, ze niekto po mne tuzim. Nepovazujem sa za krasku, ale po dvoch detoch mam postavu ako ked som mala 18. Muzi sa okolo mn akrutia, ale ja som slepa, zamilovana do manzela - len dokedy? Co ak ma niektory premoze a najdem u nho to, co mi doma chyba? Skusala som na manzela aj jahodky a cokoladou, sexi pradelko, ale vsetko je len tak na jedenkrat. A naviac - ked sme spolu vecer, je na mna prilis rychly, ked rano, tak castokrat len uspokoji on mna a ja mam potom z toho depku, ze ho uz nevzrusujem. Poradte, prosim ... ako vratit vasen do vztahu? Dakujem.

muc

rozum mi ide stat, ked zena- matka 2 deti mysli hned na neveru a len pre uspkojenie svojich zivocisnych pudov nevaha a pripusta moznost nevery a rozbitie tym svojej rodiny....
co tak porozpravat o tom so svojim muzom? tvoje deti vas potrebuju obidvoch a nie cloveka cudzieho, ktory ta obcas fikne...