chudnutie

kuzlovac

ahoj denisa,ak smiem prispiet svojou troskou,tak by som ti poradil zajst za nejakou skusenou maserkou.Ta moja, ked som bol v dobe,ze som mal nadvahu,mi vravela,ze mam v tuku ulozene toxiny a zapaly a ze ked sa mi ich podari odburat, prejavi sa to aj na vahe. Aplikovala mi potom na chrbte specialne dute sviecky (ktore zapalila) a cez ne vytiahla z tela von tie toxiny.Bolo to uplne bezbolestne,bol som u nej asi este 5x,no cuduj sa svete po par dnoch sa vaha upravila a uz sa naspat nevracala.Nehovori sa darmo,ze tuk nas chrani a casto zaobaluje toxicke latky,ktore prijmeme. Ak chces stoj co stoj tabletkovu vypomoc pri chudnuti,tak mne pomohol pripravok BodyPLUS www.zdraviezprirody.sk

erikab

Ahoj,z vlastnej skusenosti viem,ze najskor treba upravit metabolizmus a potom to pojde dole.Ak chces napis agape@slovanet.sk,dam podrobnejsie info.Ja sama som si upravila vahu(bez jojo efekt) a zharmonizovala organizmus prir.pripravkami za dobru cenu a fajn kvaslitu.

paprsek233

Ahojte baby.Po porode som dost pribrala ale nejako som sa necitila strasne ved som na svet priviedla zazrak,ktoremu sa pacim.Moja svokra vsak nedala pokoj a stale buzerovala ako vyzeras mala by si schudnut a tak..Snazila som sa ale marne.Cim viac som to chcela tym to bolo tazsie.Pri vyske166cm som vazila 83kg aj ked to nebolo az take hrozne,pretoze niekto vyzera pri65kg ako keby mal 55..Jedneho dna som stretla znamu a vyzerala perfektne.Schudla len7kg ale vyzerala ako by ich dala dole 14..Poradila mi Reductil 10mg.Tak som si kupila bola navyse akcia a stal len 1280-sk..Skusila som brat 1 tbl.ranokazdy den.No ako sme my zeny netrpezlive,chceli by sme schudnut hned alebo na 2 den...To vsak nejde,vsetko chce svoj cas..Presiel 1 cely tyzden a ja som schudla 1 kilo,Nebola som vsak sklamana ale prave naopak posunulo ma to dalej,,Kazde rano som sa vazila iba v spodnej bielizni aby bolo vazenie vzdy rovnake a zapisovala si vysledky....Po mesiaci a1 tyzdni vazim 74kg.Mozno sa vam to zda vela ale vyzeram ovela lepsie a kazdy si mysli ze vazim nejakych 65kg.Chcem s nim pokracovat aj dalej a ak dosiahnem vahu 65kg tak budem najstastnejsia na svete..Dolezite bolo ze som si opat obliekla starsie nohavice a nedopustim aby som do nich pribrala.Nosim ich kazdy den a su mojou ochranou pred kilami.Niekedy by som si z nudy dala nieco sladke alebo tak,ale pozriem sa na nohavice a to mi pomaha,,,Iste ze mam este zadocek a boky ale ved som sa stala mamickou tak nemozem chciet aby zo mna bola studentka...Vynechala som malinovky,nahradila nesladenymi cajmi a hlavne cistou vodou,castejsie papame s malou ryby v oleji alebo kecupe chodime obcas na prechadzky a ono to pomalicky ide...Najkrajsie zo vsetkeho je na tom vsak to,ze moja malami vzdy povie mama je jeeej..Este nevie dobre rozpravat ma 1rok a 8 mesiacov,,Verim ze ked pojde do skolky mamina uz bude dobre vyzerat a najde si dobru pracu...Takze moje mile,drzim vam palce a nezabudajte ze aj so 74 kg dokazete vyzerat skvele a o skutocnej vahe sa nik nemusi dozvediet..pa

xax

Ok ked si upravila stravu tak si uz pokrocila pamataj si,ze strava robi 70% ostatne 30% je pohyb cize behanie,cardio...a ked uz chces nejaku radu na tablety tak len od Firmy TWINLAB-5X-BRNS.skus ich najst niekde vo vitaminovom obchode,alebo kde predavaju proteiny -nie som si ista ci ich na Slovenku maju(tam nie som tak neviem)a ked si das tu tabletu pred ranajkami a dalsiu pred vecerou ...a budes cvicit ,vysledky sa ukazu s vlastnej skusenosti ti moze povedat ze je to peska:))